Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Protams, daudzi cilvēki pēc iPhone 4S prezentācijas bija apbēdināti. Avoti teju apzvērēja, ka Apple prezentēs iPhone 5 viedtālruni, kas parīkots ar lielu displeju un jaunu dizainu, taču tā vietā mēs dabūjām to pašu iPhone 4 ar nedaudz uzlabotiem dzelžiem. Domājams, ka nākamais iPhone gan tiks aprīkots ar lielāku displeju, pie tam, baumas par to sāk parādīties jau tagad.

Korea Times laikrakstā nesen tika publicēts uz baumām balstīts raksts par nākamo iPhone un iPad. Rakstā minēts, ka Apple jau esot pasūtījuši LG nākamo ierīču displejus, kas attiecīgi ir 4 un 7.35 collu lieli. 4 collu displejs būs paredzēts iPhone 5 viedtālrunim, taču 7.35 – nākamajam iPad, vai arī iPad Mini – alternatīvai ierīcei. Zināms, ka šis iPhone izmantotais 4 collu displejs arī būšot Retina tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot ļoti augstu izšķirtspēju, kamēr par 7.35 collu iPad displeju nekas sīkāk nav zināms.

Protams, līdz pat pašai ierīču prezentācijai neko par baumu autentiskumu nevaram zināt. Domājams, ka nākamais iPad tiks prezentēts ātrāk nekā iPhone 5, un ja tas tik tiešām tiks aprīkots ar šo 7.35 collu displeju, tad iPhone 5, ļoti iespējams, tiks pie baumotā 4 collu displeja.

Saistītās tēmas: applecollascolluEkrānsipadiphonelg

Izsaki savu viedokli