Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija LG ir prezentējusi jaunu un ļoti daudzsološu LCD monitoru sēriju W53, kuras produktu no citiem LCD monitoriem atšķirsies ar daudzām inteliģentām funkcijām, kas galddatora monitoriem līdz šim netika plaši pielietotas. LG W53 LCD monitoru sērijas produktu ekrānu izmēri būs robežās no 18,5 līdz 27 collām, un visiem modeļiem, kuru ekrāna diagonāles izmērs būs vismaz 21,5 collas liels, būs Full HD (1920 x 1080 pikseļi) izšķirtspējas atbalsts un ekrāna malu attiecība 16:9.

Runājot par šo inteliģento monitoru funkcijām, jāatzīmē, ka tiem būs gaismas sensors, kas monitora aizmugurapgaismojuma līmeni automātiski pieskaņos apkārtējās vides apgaismojumam, saudzējot lietotāja acis un ekonomējot enerģiju. Tāpat šiem monitoriem būs attāluma sensors – tiklīdz lietotāja roka tuvosies monitora priekšējam panelim, tā uzreiz tiks ieslēgts monitora vadības pogu apgaismojums.

Vēl ražotājs sola, ka kino režīmā šie monitori izslēgs apgaismojumu ekrāna reģioniem, kuros netiks atskaņots video (padarot filmu melnās joslas mazāk uzkrītošas). Visbeidzot monitora īpašnieks varēs ieslēgt speciālu režīmu, kurā monitors atgādinās, ka ir jāpaņem pārtraukums no darba un jāatpūšas.

Šo monitoru kontrasts būs 50 000:1, bet reakcijas laiks – 2 milisekundes. Veikalu plauktos LG W53 sērijas LCD monitori nonākšot jau šomēnes, taču to aptuvenās cenas šobrīd nav zināmas.

Izsaki savu viedokli