Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG G4 apskatā atzinām ierīci par labāko, līdz šim brīdim izlaisto 2015. gada viedtālruni. Ierīce aprīkota ar lielisku displeju, teicamu kameru, kā arī pieejami ar īstu ādu apdarināti aizmugurējie paneļi. Kā krietns darvas piliens medus mucā ir vairāku LG G4 lietotāju sūdzības par problēmām ar ierīces skārienjutīgo displeju.

Vienā no lielākajiem mobilo ierīču forumiem, XDA izveidota tēma ar aptauju par LG G4 displeja skārienjutības problēmām. No gandrīz 400 atbildējušajiem lietotājiem vairāk kā 60 procenti atzīst, ka LG G4 brīžiem neatpazīst pieskārienus. Problēma ir globāla, jo sastopama kā ASV, tā arī Eiropas tirgum paredzētajās ierīcēs, tāpat mūsu rīcībā ir video, kurā redzama LG G4 displeja problēma Latvijā iegādātā ierīcē. Tajā pašā laikā mums testiem piegādātais LG G4 darbojās perfekti.

LG G4 skārienjutīgā displeja darbības problēmas izpaužas ar pieskārienu neatpazīšanu, kā arī nereti skrollējot, ierīce to pārprot un reģistrē kā spiedienu. Kā norāda LG G4 lietotāja, problēma nav konstanta, bet parādās un pazūd pati no sevis:

Šobrīd nav zināms vai problēma ir dzelžu vai programmatūras līmenī. Esam nosūtījuši ziņu LG pārstāvjiem Latvijā un informēsim BOOT.Lv lasītājus par tālāko notikumu gaitu.

Saistītās tēmas: g4lglg g4mobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Izsaki savu viedokli