Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Electronics, pasaules dizaina un tehnoloģiju līderis mobilo sakaru jomā, piedāvā muzikālo mobilo tālruni КМ330. Šis stilīgais jaunums radīts, balstoties uz mūsdienu cilvēku prasībām. Plānais dizains un ērtās funkcijas palīdzēs lietotājiem ne tikai labāk organizēt savu laiku, bet arī izbaudīt lielisku mīļoto melodiju skanējumu. Тālrunī КМ330 tiek izmantots audio procesors, kas veido trīskāršu skaņu vēl dzīvīgāku un apjomīgāku, garantējot satriecošus mobilās mūzikas iespaidus. Telefona korpuss veidots no kvalitatīvas sudraba un melnas krāsas plastmasas. Sava elegantā dizaina dēļ šis telefons vienmēr piesaistīs uzmanību, lai kur arī Jūs atrastos. Pateicoties izceltajiem muzikālajiem taustiņiem, kas izvietoti korpusa vidū un sānos, KM330 lietotāji var viegli kontrolēt melodiju atskaņošanu, vienlaicīgi strādājot ar tekstu, veidojot sms īsziņas, aplūkojot Interneta lapas vai fotogrāfijas. Tālrunī LG КМ330 ir iespējams glabāt vairāk nekā 250 muzikālus albumus un līdz 3 tūkstošiem fotogrāfiju atmiņas kartē microSD līdz 4 GB.

Noregulēt audio skanējumu var, izmantojot iebūvēto LED ekvalaizeru, kas arī palīdz optimāli uzstādīt melodiju ienākošajiem zvaniem, sms īsziņām un mp3 atskaņotājam. Starp citu, pieeja mediju atskaņotājam ir iespējama, viegli piespiežot tikai vienu pogu, kas atrodas monobloka korpusā. Ir pieejams FM radio, apjomīga stereo skaņa un ligzda atmiņas paplašināšanai līdz 8 GB. KM330 akumulators strādā 5 stundas sarunu režīmā un 428 stundas gaidīšanas režīmā.

Līdztekus elegantajam dizainam, KM330 ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām mobilo tālruņu jomā. Pateicoties 3 megapikseļu kamerai, lietotāji varēs iemūžināt neaizmirstamus dzīves momentus un vēlāk pārvietot tos uz personīgā datora, izmantojot USB pieslēgvietu 2.0 vai Bluetooth funkciju.

LG КМ330 būs pieejams Baltijas tirgū jau 2009. gada marta sākumā.

Izsaki savu viedokli