Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīga, Latvija, 2009. gada 6. augusts – Sadzīves elektronikas un mobilo telefonu ražotāja LG Electronics (LG) meitas uzņēmums Latvijā „LG Electronics Latvia” sadarbībā ar SOS Bērnu ciematu asociāciju sniedzis palīdzību septiņām Latvijas trūcīgajām ģimenēm, kurās kopā aug 25 nepilngadīgi bērni. LG Electronics Latvia šogad uzsācis ciešu sadarbību ar SOS bērnu ciematu asociāciju, lai palīdzētu trūkumā dzīvojošām ģimenēm no visas Latvijas. Bezdarbs, ugunsnelaimes, bērnu ar īpašām vajadzībām kopšana un valsts pabalsts kā vienīgais ģimenes iztikas avots – šāda aina un sadzīves apstākļi pavērās, LG viesojoties pie septiņām trūcīgām ģimenēm, kurām veļas mazgāšana ar rokām vai niecīgo pārtikas krājumu glabāšana neatbilstošos apstākļos ir pieticīgās ikdienas sastāvdaļa. Apzinot ģimeņu vajadzības, LG tām dāvināja sešus No Frost ledusskapjus (GC-B399BLQA) un vienu veļas mazgājamo mašīnu (F11222NDR -Direct Drive), lai tādējādi kaut nedaudz atvieglotu šo ģimeņu ikdienas apstākļus.

„Šajā grūtajā periodā, kurā nonākusi valsts ekonomika visvairāk palīdzības nepieciešams tieši sociāli neaizsargātajām, maznodrošinātām ģimenēm, kurās aug vairāki bērni. Mēs apzināmies, ka šāds dāvinājums ir mazs salīdzinot ar šo ģimeņu lielo vajadzību apmēru, tomēr ticam, ka tas ir jūtams atvieglojums šo ģimeņu ikdienā. Izraugoties dāvināšanai tehniku no mūsu produkcijas klāsta, raudzījāmies, lai tā sniegtu ne tikai komfortu un ērtības, bet arī ekonomiskumu un praktiskumu to ikdienas lietošanā”, norāda Ērika Moskvina, LG Electronics Latvia mārketinga vadītāja.

Ledusskapis ar No Frost funkciju nav jāatlaidina un tā 303 l lielā ietilpība (217 l ledusskapis un 86 l saldētava) ir svarīga, lai šo ģimeņu mazdārziņos izaudzētos pārtikas krājumus varētu atbilstoši uzglabāt ziemas periodam. Turklāt A klases enerģijas patēriņu nodrošina ne tikai regulējamā temperatūra ledusskapja ārējā displejā, bet arī t.s Brīvdienu funkcija, kas ieslēgs ledusskapi vēl augstākā enerģijas taupīšanas režīmā, ja ģimene plāno doties ilgākā laikā prom no mājas. Savukārt LG Direct Drive veļas mazgājamā mašīna ar LG īpašo motora tehnoloģiju uzticami kalpos ar 10 gadu garantiju. „Esam bezgala pateicīgi par tik nepieciešamo dāvanu! Lielum lielais paldies visiem, kas iesaistījās un palīdzēja!”, saņemot dāvanu teica daudzbērnu māmiņa no Olaines.

„Ģimenēm, kuras SOS Bērnu ciematu asociācija atbalsta ģimeņu stiprināšanas projektu ietvaros, lielākoties ir ārkārtīgi grūti sadzīves apstākļi. Tādēļ LG Electronics Latvia dāvinātā mājsaimniecības tehnika – ledusskapji un veļas mašīna, ir neatsverami liels atbalsts, kas ļaus vecākiem daudz labāk rūpēties par bērniem, kas aug šajās ģimenēs. Mēs esam ļoti priecīgi, ka arī šajos sarežģītajos laikos, uzņēmums LG Electronics Latvia ziedo savus ražojumus, lai palīdzētu ģimenēm, kurām tas ir patiesi nepieciešams,” gandarīta par sadarbību ir SOS bērnu ciemata asociācijas direktore Ilze Paleja.

LG Electronics Latvia arī iepriekšējos gados sniegusi palīdzīgu roku tiem, kam tā patiesi nepieciešama un turpinās izvērst šādus labdarības projektus arī turpmāk.

Izsaki savu viedokli