Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīga, 2008. gada 4. aprīlis – Sadzīves elektronikas un mobilo telefonu ražotāja „LG Electronics” (LG) meitas uzņēmums Latvijā „LG Electronics Latvia” Ludzas rajona Isnaudas pagasta bērnu namam – patversmei „Ābelīte” ziedoja divas veļas mazgājamās mašīnas ar tiešo piedziņu LG Steam Direct Drive. Šobrīd bērnu namā – patversmē „Ābelīte” dzīvo 45 bērni vecumā no 2 līdz 18 gadiem. Kopš pagājušā gada tur joprojām notiek remontdarbi, lai paplašinātu bērnu nama telpas, kā arī tās modernizētu un pielāgotu bērnu vajadzībām.

Bērnu nama – patversmes „Ābelīte” direktore Ludmila Oļipova stāsta, ka līdz šim bērnu namā bija divas veļas mašīnas, kas savu mūžu jau bija nokalpojušas, turklāt darbojās ārkārtīgi skaļi, taču jaunās LG Steam veļas mazgājamās mašīnas veļu mazgā ļoti klusi. Tas skaidrojams ar LG veļas mazgājamo mašīnu īpašo konstrukciju – Direct Drive elektrodzinējs tiek piestiprināts tieši pie cilindra, tādējādi ļaujot pazemināt trokšņu un vibrācijas līmeni.


„Rūpējoties par bērnu veselību, „LG Electronics Latvia” nodrošināja bērnu namu ar LG Steam Direct Drive veļas mazgājamām mašīnām, kas mazgāšanas procesā izmanto arī tvaiku, tādējādi iznīcinot līdz pat 99% kaitīgo baktēriju, tādu kā stafilokoki, zarnu nūjiņas u.c., kas pazīstamas kā dažādu saslimšanu izraisītājas,” norāda Ieva Kulberga, kompānijas Baltijas valstu Marketinga nodaļas vadītāja.

Tāpat šīs veļas mazgājamās mašīnas ir labi draugi alerģiskiem cilvēkiem, jo augstā temperatūra ļauj pilnībā izšķīdināt visas mazgājamā līdzekļa atliekas, kuras jutīgai ādai var izsaukt alerģisku reakciju.

LG Steam Direct Drive ir pasaulē augstu novērtēta no patērētāju puses – tā ir visvairāk pirktā veļas mazgājamā mašīna ASV. To iecienījuši arī dizaineri, un 2006. gadā šai veļas mazgājamai mašīnai tika piešķirta viena no visprestižākajām balvām dizaina jomā „Reddot Design Award”.

„Sirsnīgs paldies „LG Electronics Latvia”,” visu bērnu vārdā saka L. Oļipova. Tāpat viņa cer, ka vēl arī citi uzņēmumi un fiziskas personas palīdzēs un sniegs atbalstu bērnu namam.

BOOT.Lv redakcijas piezīme: Nobeigumā vēlamies informēt, ka arī BOOT.Lv bērnu namu akcija tuvojas noslēgumam – tehnika jau ir iegādāta un sakomplektēta, bet šodien sazināsimies ar Elejas bērnu nama vadību, lai norunātu konkrētu datumu, kurā notiks akcijas noslēgums!

Izsaki savu viedokli