Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mobilo tālruņu ražotāji vienmēr ir centušies savu ierīču dizainu radīt pēc iespējas unikālāku, lai tās atšķirtos no konkurentu ražojumiem. Tagad kompānija LG Electronics Barselonā notiekošajā Mobile World Congress 2009 preses pārstāvjiem ir izrādījusi kādu ļoti interesantu telefonu ar nosaukumu GD900. Tas ir pasaulē pirmais mobilais tālrunis ar caurspīdīgu ciparu tastatūru.

Par ierīces tehnisko pusi šobrīd diemžēl nav zināms praktiski nekas (vienīgi tas, ka tālruņa biezums būs 13,4 milimetri un tas atbalstīs HSDPA 7.2 Mb/s ātrgaitas mobilo internetu), tomēr ir zināms, ka šī ierīce būs slaidera tipa tālrunis, un, pabīdot uz augšu LG GD900 priekšējo paneli, lietotājs ieraudzīs pilnībā caurspīdīgu ciparu tastatūru. Kad tālruņa priekšējais panelis ir izbīdīts, ciparu tastatūra tiek izgaismota, tādējādi atspoguļojot šī sakaru rīka sudraboto korpusu.

Jāsaka, ka šāda ciparu tastatūra varētu pavērt plašas iespējas neierastu dizainu cienītājiem. Piemēram, iedomājaties tālruni ar lielu un košu ekrānu, kas atrodas zem caurspīdīgas tastatūras.

Paredzēts, ka pārdošanā šis tālrunis nonāks šī gada 2. ceturksnī (vai pēc citiem datiem šī gada otrajā pusē), tomēr tā cena vēl nav zināma. Ierīces komplektācijā tikšot iekļauta arī LG HBM580 Bluetooth brīvroku sistēma. Diemžēl pastāv iespēja, ka sākotnēji LG GD900 būs paredzēts tikai Āzijas tirgum, taču tas vēl nav droši zināms.

Izsaki savu viedokli