Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvija, Rīga, 2008. gada 23. aprīlī – Uzņēmums “LG Electronics” (LG), pasaules līderis plakano paneļu displeju tirgū, iepazīstina ar jauniem W00 sērijas 26 collu un 30 collu platekrāna monitoriem. Šajos monitoros ir apvienotas modernākās funkcijas un tehnoloģijas, un lielā izmēra dēļ tie ir īpaši piemēroti multivides un profesionālajām grafikas lietojumprogrammām, kā arī paaugstina produktivitāti darbā ar vairākiem uzdevumiem. “Veidojot šos monitorus, mēs ņēmām vērā to cilvēku īpašās prasības, kas savā darbā vai vaļaspriekā paļaujas uz modernām grafikas iespējām,” teica Sung Sik Čojs (Sung Sik Choi), šķidro kristālu displeju un plazmas televizoru produktu menedžeris, LG Electronics Latvia. “Lai gan šie monitori ir nenoliedzami lieli, tajos ir arī vairāki citi uzlabojumi. Piemēram, esam uzlabojuši plašu krāsu gammu, lai nodrošinātu, ka šie monitori prasīgiem lietotājiem piedāvā visdzīvīgākās un atbilstošākās krāsas”.

Lai nodrošinātu vienkārši pielāgojamus savienojumus, katrā monitorā ir integrēta divu portu USB 2.0 pieslēgvieta, kas ļauj vienkārši pievienot perifērijas un citas ierīces, piemēram, digitālās kameras, skenerus un printerus. W00 sērijas vismodernākajam modelim W2600V ir HDMI (High Definition Multimedia Interface — augstas izšķirtspējas multivides interfeiss) ports, kas ļauj pievienot Blu-ray ierīces, DVD atskaņotājus un spēļu konsoles.


Visos W00 sērijas monitoros var demonstrēt pilnīgu augstas izšķirtspējas saturu, izmantojot pilnu izšķirtspēju. 26 collu modeļi ir paredzēti multivides entuziastiem un spēlētājiem, kas vēlas izmantot pēc iespējas reālistiskāka attēla iespējas. 26 collu modelim ir līdzsvarota 1920×1200 pikseļu izšķirtspēja, un 30 collu modelim ir pārsteidzoša 2560×1600 pikseļu izšķirtspēja.

LG izveidoja 26 collu modeli W2600HP un 30 collu modeli W3000H, lai apmierinātu grafikas speciālistu īpašās vajadzības. Abiem modeļiem ir matēta ietvara apdare un S-IPS (Super In-Plane Switching — īpaši plakanās pārslēgšanas) šķidro kristālu paneļi, kas piešķir tiem īpaši platu skata leņķi un pārsteidzošu 115 % plašu krāsu gammu (W3000H) un 102 % plašu krāsu gammu (L2600HP). Tas nozīmē, ka grafikas, fotoattēli un videoklipi, kas tiek rediģēti ekrānā, izskatās tikpat labi kā izdrukā vai pārsūtīti uz DVD.

Lai monitorus varētu vienkārši izmantot visi lietotāji, LG ir papildinājis tos ar īpaši pielāgojamiem statīviem, kurus var grozīt, liekt un pielāgot dažādos augstumos. Tāpat kā citiem LG produktiem arī W00 sērijas monitoriem ir slaids, nevainojams izskats, kas labi saskan ar ārējo veidolu. Tiem ir spīdīga melna āriene ar sudrabotiem akcentiem apakšdaļā. Pogas, ar kurām var vadīt vienkārši lietojamo interfeisu, ir gaumīgi un neuzkrītoši novietotas zem monitora, bet maigi zilais indikators ļauj viegli atrast ieslēgšanas slēdzi.

W00 sērijas modeļi no maija sākuma būs pieejami visās Baltijas valstīs. Modelis W2600 būs pieejams veikalos no maija sākuma, bet modelis W3000 — no jūnija.

Izsaki savu viedokli