Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Electronics (LG) Paziņojuši par 44 jauniem vadītājiem, kā arī trīs jauniem uzņēmuma prezidentiem. Tika iecelti arī jauni Home Entertainment Company pārdošanas nodaļas un mārketinga vadītāji. Jaunās amatpersonas pārņems vadību sākot ar  2014. gada 1. janvāri.

Jong-seok_Park

Dr. Jong-seok Park, esošais LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors ir ticis iecelts par LG Electronics prezidentu. Tāpat, Dr. Park, 55, turpinās pildīt Mobile Communications Company prezidenta un izpilddirektora pienākumus. Ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi uzņēmumā, Dr. Park ir sācis savas darba gaitas kā mobilo telefonu pētniecības attīstības nodaļas vadītājs, un 2010. gadā tika icelts Mobile Communications Company vadītāja amatā. Dr. Jong-seok Park ir absolvējis Seulas Nacionālo universitāti un Korejas Augstās zinātnes un tehnoloģijas institūtu (KAIST), tāpat ieguvis MBA grādu McGill universitātē, Kanādā, un doktora grādu elektrotehnikā Floridas Universitātē, ASV.

Hyun-hoi_Ha

Ilggadējais LG Displays vadītajs Hyun-hoi Ha līdz ar nākamo gadu arī  ieņems LG Electronics prezidenta amatu. Papildus Ha kungs pildīs arī Home Entertainment Company prezidenta un izpilddirektora pienākumus. Hjun – hoi Ha, 57, stradā uzņēmumā jau 28 gadus, kuru laikā galvenokart ieņēmis vairākus LG Display pārdošanas un produkta plānošanas vadītāja amatus, pirms tika iecelts par LG Corporation viceprezedentu. Mr. Ha absolvējis Pusanas Valsts universitāti un Vaseda universitāti Japānā.

David_Jung

Līdzšinējais viceprezidents un izpilddirektors David Jung ir ticis iecelts par LG Electronics  prezidentu, reizē turpinot pildīt uzņēmuma finanšu direktora pienākumus. Junga kungs, 56, pievienojies LG komandai kā uzņēmuma finanšu direktors 1983. gadā, pēc veiksmīga darba pie LG Corp. un LG International divīzijām. D. Jungs ir absolvējis Seulas Nacionālo universitāti un ieguvis grādu vadības un uzņēmējdarbības speciālitātē.

Wayne Park, LG Electronics ASV vadītājs kopš 2009. gada. Mr. Park atgriezīsies Seulā, lai kļūtu par LG globālo pārdošanas un mārketinga vadītāju. Iepriekš Park ir ieņēmis vairākas augsta amata pozīcijas, tostarp, bijis LG mārketinga vadītājs Korejā, LG Canada prezidents un uzņēmuma Zenith Electronics viceprezidents. W. Park ir pievienojies LG komandai 1982. gadā, uzreiz pēc Seulas Nacionālās universitātes absolvēšanas.

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli