Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

CES izstāde mums jau ir paspējusi atnest vairākus jaunus brīnumus, taču televizors, kuram praktiski nav rāmja, ir kas tiešām ievērības cienīgs. Izstādes ietvaros LG plāno paziņot par jaunu televizoru sēriju, kas leposies ar 1 milimetru biezu rāmi – Cinema Screen Design. Pagaidām LG ir publicējuši tikai preses relīzi, taču jau 10. janvārī sola izrādīt televizoru klātienē.

LG cer, ka, samazinot televizora rāmi, tiks uzlabota 3D kvalitāte, un tā tas tiešām varētu būt. LG prezidents un vadītājs Havis Kvons (Havis Kwon) saka: “3D ir vēl attīstības procesā, tieši tādēļ LG cenšas piedāvāt maksimāli labāko, ko ar šo tehnoloģiju iespējams sasniegt. ” Noņemot fizisku rāmi, 3D sniegums būs daudz iespaidīgāks.

Papildus tam, Cinema Screen Design nāks komplektā ar jaunām, 2012. gada 3D brillēm, kas ir īpaši elegantas no nodrošina par 20 procentiem augstāku gaišuma līmeni.

Kā jau gaidījāt, jaunie televizori būs aprīkoti ar LG Smart TV funkcionalitāti, kas ļaus uz televizora uzstādīt vairāk kā 1200 aplikācijas, sērfot internetā, skatīties YouTube video un darīt vēl daudz ko citu.

Saistītās tēmas: lgplānsrāmistelevizors

Izsaki savu viedokli