Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

LG ir laidis klajā visnotaļ interesantu un pat inovatīvu mājas audio sistēmu. Music Flow skaļruņi paredzēti izvietošanai dzīvojamās telpās, lai vienkārši un ērti nodrošinātu mūzikas atskaņošanu brīžos, kad lietotājs pārvietojas no vienas istabas citā. 

Audio sistēmas pamatā ir trīs lietas. Vispirms jau lietotāja tālrunis vai planšetdators, kas spējīgs straumēt mūziku. Otrkārt tie ir LG Music Flow skaļruņi, bet treškārt jāmin Music Flow Player aplikācija, kas abas iepriekš minētās ierīces savienos.

LG izstrādātā Music Flow aplikācija ir pieejama gan Android, gan iOS ierīcēm, turklāt tajā ir integrēts arī vairāku mūzikas straumēšanas servisu (Spotify, Deezer, TuneIn) atbalsts.

LG_Music_Flow_500

Savukārt Music Flow skaļruņiem būs vairāki modeļi – H3, H5, H7, HS6 SoundBar un R1 Network Bridge. Katram no tiem ir atšķirīga jauda, izmērs, forma un potenciālais pielietojums. Rezultāta lietotāji no tiem varēs izveidot mājas kinozāli vai arī apskaņot vairākas telpas, izvietojot katra no tām viena un tā paša tipa skaļruņus.

Mūzika no lietotāja viedtālruņa vai planšetdatora tiek straumēta, izmantojot bezvadu savienojumu, turklāt “sapārošanu” ātrāku padara skaļruņos iebūvētais NFC.

Saprotams, ka arī Music Flow sistēmu LG atrādīs septembrī gaidāmajā IFA tehnoloģiju izstādē, kad uzzināsim vairāk par ierīces specifikāciju, pieejamību dažādos reģionos un aptuveno cenu.

Saistītās tēmas: lgskaļruņi

Izsaki savu viedokli