Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

LG Electronics (LG) šodien laidis klajā jaunu virālo video  – “So real it’s scary 2”, kas ir uzjautrinošs turpinājums pagājušā gada milzu popularitāti guvušajam video – “So real it’s scary”. Šajā video galveno lomu spēlē unikālais 21:9 Ultra Wide monitors, un šīs sērijas otrais turpinājums atkal uzdod jautājumu – cik reāls ir attēls LG IPS monitorā?

“So real it’s scary 2” video ar slēpto kameru pārbauda teoriju, ka vīrieši nevar nokārtot dabiskās vajadzības, ja uz viņiem kāds skatās. Šajā video LG tualetē virs pisuāru rindas uzstādījis IPS 21:9 Ultra Wide monitorus. Kad tualetes apmaklētāji, neko nenojaušot, sāk nokārtot savas dabiskās vajadzības, monitori sāk demonstrēt skaistu sieviešu sejas. Pierādot to, cik reāli un dzīvi ir attēli LG IPS monitorā, vairāki vīrieši saskārās ar „problēmām”, jo viņi patiesi uzskatīja, ka tiek novēroti.

2012.gada sensacionālā “So real it’s scary” video iesākumā darbinieki uzstāda LG IPS monitorus lifta grīdā un ar slēptajām kamerām filmē lifta apmeklētāju reakciju, kad atjautīgi nomaskētie monitori rada strauji sagrūstošas grīdas ilūziju. Šis triks, kas ir tik pārliecinošs, lai patiesi šokētu lifta pasažierus, efektīvi demonstrē dzīvā attēla kvalitāti, ko rada LG IPS displeju tehnoloģija. Dažu dienu laikā, kopš ievietošanas interneta vietnē YouTube, šo uzjautrinošo video noskatījās vairāki miljoni cilvēku visā pasaulē, bet šobrīd to ir redzējuši jau vairāk nekā 18 miljoni.

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli