Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv pagājušonedēļ jau rakstīja par drīzumā gaidāmo LG Arena KM900 viedtālruni, kura grafiskais interfeiss sākotnēji šķita ļoti līdzīgs iPhone lietotāja saskarnei, tomēr tagad atklātībā ir nonākusi informācija, ka LG S-Class interfeisam (tā sauc Arena KM900 modeļa interfeisu) būs 3D kubs, kas būs analoģisks tam 3D kubam, kurš jau šobrīd ir pieejams dažādu Linux distribūciju lietotājiem. Tādējādi S-Class interfeiss visai ievērojami atšķirsies no Apple iPhone tālrunī lietotā.
Šādi kubi lietotājam ļauj lietotājam savām vajadzībām pielāgot 4 dažādus “mājas ekrānus” (darbvirsmas), lai varētu ērti piekļūt nepieciešamajām funkcijām. LG S-Class interfeisā lietoto 3D kubu lietotājs varēs ērti pārvaldīt ar skārienjutīgā ekrāna starpniecību – šo kubu varēs rotēt ar pirkstu.

Protams, programmu ikonas un to izkārtojums gan joprojām ir ļoti līdzīgs iPhone interfeisam, tomēr jāsaka, ka 3D kubs patiešām ir interesanta dizaina rozīnīte.

Atgādinām, ka LG Electronics KM900 Arena mobilajam tālrunim būs 3 collu liels skārienjutīgais ekrāns ar 800 x 480 pikseļu lielu izšķirtspēju, 5 megapikseļu kamera (ar zibspuldzi un DVD kvalitātes video režīmu), A-GPS navigācijas sistēma, kā arī DVB-H standarta mobilās televīzijas un FM radio atbalsts. No savienojumiem tālrunis atbalstīs Wi-Fi bezvadu internetu, Bluetooth bezvadu savienojumu, kā arī 900/1800/1900 MHz GSM/EDGE mobilo sakaru tīklus un UMTS/HSDPA standartu ātrgaitas mobilo internetu. Sarunu režīmā tālrunis varēs darboties gandrīz 4 stundas (230 minūtes), bet gaidīšanas režīmā līdz 300 stundām.

Ierīces aptuvenā cena vēl nav zināma, taču tas, visticamāk, tiks prezentēts Mobile World Congress izstādē, kas no 16. līdz 19. februārim norisināsies Spānijas otrā lielākajā pilsētā Barselonā.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli