Aktuāls

Lexus 2016. gadā plāno laist klajā jaunu luksus klases sporta auto, kas kļūs par kompānijas flagmani. Tā aizraujošo dizainu jau tagad atrāda LF-LC koncepts, kas esot ļoti līdzīgs gaidāmā spēkrata ražošanas versijai, apgalvo Lexus pārstāvji.

Lexus neplāno pārdot LF-LC lielos apjomos, taču tam pavisam noteikti būtu jāatstāj iespaids uz auto industriju un cilvēkiem, kas seko līdz tās jaunumiem. Katru gadu kompānija plāno laist klajā jaunu modeli. Ik pa laikam būs arī kāds modelis, ko plānots pārdot lielā apjomā, taču 2016. gadā debiju piedzīvos spēkrats, kam būtu jāceļ kompānijas prestižs, vēsta Lexus pārstāvis.

Lexus-LF-LC-Blue-1_0

Attēlos redzamais LF-LC koncepts iemieso ražošanas versijas izskatu par 90 vai pat 100 procentiem, apgalvo kompānijas pārstāvis.

Vēstot par citiem Lexus modeļiem, jāmin, ka šogad debiju piedzīvoja jaunais NX, bet nākamgad kompānija prezentēs RC kupeju, kas saņems arī īpaši jaudīgo 5 litru V8 dzinēju (450 zirgspēki). Rezultātā Lexus plāno iepazīstināt ar jaunu modeli katru gadu līdz 2020. gadam.

Lexus-LF-LC-Blue-2_0

Lexus arī cer būtiski palielināt auto pārdošanas apjomus Eiropā, tuvāko gadu laikā sasniedzot pat 100 tūkstošus realizētus spēkratus gadā. Jāteic, ka plāns ir ambiciozs, ņemot vērā, ka šā gada pirmajos sešos mēnešos kompānijai Eiropas tirgū izdevies pārdot nepilnus 25 tūkstošus auto.

Lexus-LF-LC-Blue-7_0

Saistītās tēmas: Lexus

Izsaki savu viedokli