Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz turpināsim apskatīt multifunkcionālās drukas ierīces. Šodien jūsu uzmanībai piedāvājam Lexmark MX711de, kas uz doto brīdi izmēri ziņā ir lielākais šāda veida produkts, kas nonācis mūsu rokās. Raudzīsim, vai lielie izmēri atspoguļojas arī ierīces funkcionalitātē.

Kā jau multifunkcionālā ierīce, tā nodrošina printēšanu, skenēšanu, skenēšanu tīklā, faksu sūtīšanu un saņemšanu, kā arī kopēšanu.

IMG_5826

Protams, pirmais kas pievērš uzmanību ir milzīgais displejs – Lexmark MX711de ir aprīkots ar krāsainu 10.2 collu skārienjutīgu displeju, kas krietni atvieglos ierīces vadību. Kreisajā displeja pusē novietota USB pieslēgvieta, kā arī displeja leņķa regulēšanas slēdzis, savukārt labajā pusē varam atrast fiziskus vadības taustiņus. Šis Lexmark produkts atbalsta USB un ethernet savienojumus, savukārt kā opciju iespējams iegādāties WiFi jeb bezvadu tīkla moduli.

Kā jau noprotams pēc produkta izmēriem, tad tas paredzēts apjomīgiem darbiem – ieteicamais mēneša drukas apjoms ir no 5000 līdz 30000 lapām, savukārt maksimālais – līdz pat 300 tūkstošiem.

IMG_5834

Loģiski, ka veidojot šādas klases produktu, īpaši piedomāts pie tā ātrdarbības, kā arī izejmateriālu ietilpības, kas ļaus ietaupīt gan laiku, gan arī līdzekļus. Ierīce nodrošina drukas ātrumu līdz pat 70 lapām minūtē, turklāt tai ir ļoti īss lāzeriekārtām raksturīgais uzsilšanas laiks – pirmo izdruku iegūsim jau pēc četrām sekundēm. Abpusējās drukas ātrums ir līdz 42 izdrukām minūtē. Dokumentu apstrādes laiku krietni palīdzēs samazināt automātiskā apbusējā skenēšana, turklāt tā notiek vienā piegājienā – no abām pusēm reizē, turklāt, izmantojot automātisko dokumentu padevēju.

IMG_5835

Lexmark MX711de ierīcei paredzētie lāzera tonera kārtridži pieejami dažādās ietilpībās, no kuriem lielākais spēj nodrošināt līdz pat 45 tūkstošiem izdruku, savukārt maksimālajā komplektācijā ierīces papīra kasetnēs ietilps līdz pat 3300 lapām. Standarta komplektācijā iekļautajā papīra padeves kasetē ietilps 550 loksnes papīra, kā arī 100 loksnes multifunkcionālajā padevē. Jāpiemin, ka šī ierīce tiek nodrošināta ar Lexmark Unison toneriem, kas nodrošina identisku izdruku kvalitāti sākot no pirmās, līdz pat pēdējais izdrukai, kad kārtridžs tiek iztukšots pilnībā. Jāpiemin, ka šī tehnoloģija drukas laikā patērē arī mazāk enerģijas, jo drukāšana notiek zemākā temperatūrā.

Lai nodrošinātu iepriekš aprakstīto ātrdarbību, ierīcei jābūt aprīkotai ar jaudīgām komponentēm – šis Lexmark lolojums var lepoties ar divu kodolu procesoru, kurš darbojas 800 megahercu takts frekvencē, kā arī viena gigabaita operatīvo atmiņu, kura paplašināma līdz trim gigabaitiem. Opcionāli varam šo ierīci aprīkot ar cieto disku.

IMG_5836

Lexmark MX711de spēj drukāt uz virknes dažādu formātu un veidu izejmateriāliem, pilns to saraksts atrodams ražotāja mājaslapā, ierīces tehnisko parametru sarakstā.

Runājot par izdruku kvalitāti, kā jau šādas klases produktam pienākas, Lexmark MX711de tās nodrošina ļoti augstā kvalitātē, turklāt, pat attēli tiek izdrukāti lāzerdrukas ierīcei neticami augstā detalizācijā. Tāpat arī skenēšana un kopēšana tiek nodrošināta augstākajā līmenī.

IMG_5828

Apskatītais Lexmark produkts būs piemērots vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams drošs, uzticams produkts, kas spēj nodrošināt monohromas izdrukas, kā arī kopētāja, skenētāja un faksa funkcionalitāti. Ierīce var lepoties ar teicamu ātrdarbību, ērtu, funkcionālu displeju, noderīgu aplikāciju atbalstu, kā piemēram, katram lietotājām ērti nomaināmu interfeisa valodu un citām ekstrām.

Saistītās tēmas: drukas iekārtaslexmark

Izsaki savu viedokli