Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis laiks jaunākajam BOOT.Lv apskatam un šodien mūsu rokās ir nonācis Lexmark MS610dn lāzerprinteris.

Kā jau ierasts Lexmark produktiem, arī šai ierīcei ir klasisks dizains. Šis lāzerprinteris ir aprīkots ar 2.4 collu krāsainu displeju, līdzās displejam novietoti vadības taustiņi, kā arī USB pieslēgvieta, kas ļaus veikt izdrukas no zibatmiņām.

Ierīces augšpusē atrodama gatavo izdruku novietne, kurā ietilps līdz 250 lapām papīra. Ierīces apkakšā ir papīra padeves kasetne, tajā ir vieta 650 lapām, savukārt, izmantojot atsevišķi nopērkamās papildus kasetnes, ierīces kopējo ietilpību iespējams palielināt līdz pat 2300 lapām.

IMG_6645

Lexmark rekomendētais mēneša drukas apjoms šai ierīcei ir no 3000 līdz 16 tūkstošiem izdruku, savukārt maksimālais – līdz par 150 tūkstošiem izdruku.

Lexmark MS610dn nodrošina monhromās drukas ātrumu līdz pat 50 lapām minūtē, savukāt automātiskās abpusējās drukas ātrums ir līdz 22 lapām minūtē. Laiks līdz pirmajai izdrukai – 6.5 sekundes.

Ierīces ātrdarbību nodrošina divu kodolu procesors, kurš darbojas 800 megahercu takts frekvencē, jāpiemin, ka tieši tāds pats procesors tiek iebūvēts arī ievērojami dārgākos Lexmark produktos. Operatīvās atmiņas apjoms ir 256 megabaiti, taču tā paplašināma līdz pat 1280 megabaitiem. Ierīce atbalsta kā WiFi, tā arī ethernet savienojumus, savukārt WiFi jeb bezvadu tīkla atbalsts ir pieejams kā opcija.

IMG_6644

Šis Lexmark lolojums tiek piegādāts komplektācijā ar kārtridžu, kurš spēs nodrošināt līdz 6000 izdrukām. Tirdzniecībā pieejami kārtridži, kas nodrošinās 1500, 5000, 10000 un 20000 izdrukas. Loģiski, ka ilgtermiņā izdevīgāki būs tieši īpaši augstās ietilpības kārtridži.

Lexmark MS610dn lietotājiem par izdruku kvalitāti sūdzēties nenāksies, iekārta spēj nodrošināt kvalitāti gan teksta, gan arī attēlu izdruku. Protams, pēdējā nav salīdzināma ar attēlu izdrukai īpaši paredzētiem printeriem, tomēr ir salīdzinoši labas kvalitātes priekš lāzerprintera.

IMG_6638

Veidojot šo ierīci, Lexmark parūpējušies, lai tā būtu saderīga ar virkni dažādām operētājsistēmām, pilns atbalstīto saraksts atrodams ražotāja mājaslapā, tehnisko specifikāciju sarakstā.

Šodien apskatītais Lexmark produkts būs piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir svarīgas kvalitatīvas monohromas dokumentu izdrukas, turklāt no ierīces, kas izmēru ziņā ir visnotaļ kompakta.

Saistītās tēmas: lexmark

Izsaki savu viedokli