Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairs jau nav nekāds pārsteigums, kad ieraugam kārtējo iPhone viedtālruņu klonu, turklāt iPhone 6 ierīču gadījumā šādi līdzinieki bija pieejami vēl pirms oriģinālās ierīces debijas. Taču parasti šādus klonus izstrādā nelielas un mazpazīstamas kompānijas Ķīnā.

Jaunākā informācija gan liecina, ka pie iPhone 6 līdzinieka strādā labi pazīstamais uzņēmums Lenovo. Ķīnas kompānijas lolojuma nosaukums ir Sisley un to darbina Android operētājsistēma. Izstrādājums vēl nav oficiāli prezentēts, taču pieejamie attēli norāda, ka tas būs visai līdzīgs Apple jaunākajiem viedtālruņiem.

iphone lenovo ripoff

Kaut arī ierīces korpusa dizains ir stipri līdzīgs iPhone 6 viedtālrunim, un arī korpusa biezums sasniedz tieši 6,9 mm, ir vērojamas arī zināms atšķirības. Piemēram, Lenovo viedtālruņa kamera nav izbīdīta uz āru, bet visbūtiskākā atšķirība atrodama plastmasas līnijās, kas sadala metāla korpusu un zem sevis slēpj antenu.

Neoficiāla informācija liecina, ka Lenovo Sisley saņems 5 collu displeju, kas nodrošinās 720p izšķirtspēju. Ierīces aizmugurē atradīsies 13 MP kamera, ko papildinās LED zibspuldze, bet priekšpusē būs novietota 8 MP kamera. Pagaidām nav zināms, vai ierīce būs pieejama arī ārpus Ķīnas robežām.

lenovo iphone ripoff

Saistītās tēmas: applelenovo

Izsaki savu viedokli