Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar Lenovo iepazīstināja tehnoloģiju pasauli ar trīs jauniem viedtālruņiem. Tie var lepoties ar labu veiktspējas un cenas attiecību.

Pirmais, ko Lenovo atrādīja plašākai publikai, ir S860, kas saņēmis 720p izšķirtspējas 5,3 collu IPS displeju. Zem korpusa, kura aizmugurē izmantots metālisks pārklājums, atrodams četru kodolu 1,3 GHz MediaTek procesors un 2GB operatīvā atmiņa.

Korpusa priekšpusi rotā 1,6 MP kamera, savukārt tā aizmugurē novietota 8 MP kamera. To visu darbina 4000 mAh akumulators, ko ir iespējams izmantot arī citu ierīču uzlādei. S860 cena būs aptuveni 350 ASV dolāri.

s860 lenovo

Otrs modelis – S850 – ir saņēmis ne tikai nedaudz vājākus tehniskos parametrus, bet arī plānāku un vieglāku korpusu, kura aizmugurējā daļa veidota no stiklam līdzīga materiāla. Tajā ietērpts 1,3 GHz četru kodolu MediaTek procesors un 1GB operatīvā atmiņa. Attēlu uzņemšanas funkciju veic 12 MP kamera ierīces aizmugurē un 5 MP kamera priekšpusē. Tāpat ierīce var lepoties ar 5 collu IPS displeju, kas nodrošina 720p izšķirtspēju. Viedtālruņa cena – 269 ASV dolāri. Interesanti, ka tālruņa aizmugurē atrodamais Lenovo logo tiks izgaismots.

 s850 lenovo

Visbeidzot jāpievēršas arī pieticīgākajam modelim – Lenovo S660. Atbilstoši tā 229 ASV dolāru cenu zīmei, ierīce apgādāta ar 1,3 GHz četru kodolu procesoru, ko ražojis MediaTek. Tāpat ierīce saņēmusi 1 GB operatīvo atmiņu un qHD izšķirtspējas 4,7 collu IPS displeju.

Lenovo-S660

Visi trīs tālruņi pārdošanā nonāks šā gada jūnijā. Tiesa, Lenovo pagaidām neprecizē reģionus, kur izstrādājums būs pieejams.

Saistītās tēmas: lenovoviedtālruņi

Izsaki savu viedokli