Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdztekus “augstā gala” Yoga 3 Pro portatīvajam datoram, Lenovo prezentēja arī Yoga Tablet 2 Pro planšetdatoru. Tas apgādāts ar 13,3 QHD (2560×1440 pikseļi) izšķirtspējas IPS displeju, kvalitatīviem skaļruņiem un jaudīgiem dzelžiem, taču izstrādājums lepojas vēl ar kādu opciju, kas nav atrodama konkurentu izstrādājumos.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, atšķirībā no saviem konkurentiem, ir apgādāts ar iebūvētu projektoru, kas ļauj projicēt līdz pat 50 collām lielu attēlu  (16:9 malu attiecība) uz sienas.

Lenovo YOGA Tablet 2 Pro

Arī šis Lenovo planšetdators var lepoties ar izvēršamu statīvu, kas ļaus ierīci ne tikai novietot dažādās pozīcijās, bet arī pakārt pie sienas. Turklāt īpaši noderīgs būs šis statīvs brīžos, kad būs jāizmanto projektora funkcija.

convertibletablet_yogatablet2_HANG_1967_1190

Planšetdators ir saņēmis divus 1,5 vatu stereo skaļruņus, kas novietoti ierīces priekšpuse, bet tos papildina 5 vatu JBL sabvūfers, kas atrodams aizmugurē pie kameras.  Tas nozīmē, ka izstrādājums var lepoties ar 8 vatu jaudīgu telpiskās skaņas sistēmu.

Lenovo YOGA Tablet 2 Pro rearcamera

Ierīci darbina Intel Atom Z3745 procesors un 2 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 32 GB, taču to iespējams papildināt ar microSD karti. Ierīces aizmugurē ir novietota 8 MP f/2.2 kamera, ko papildina LED zibspuldze, savukārt priekšpusē novietota 1,6 MP kamera, kas nodrošina 720p video uzņemšanu. Operētājsistēmas funkcijas veic Android 4.4.4 KitKat.

convertibletablet_yogatablet2_proje

Ierīces akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošinās ierīces darbību līdz pat 15 stundām.

Jāatzīmē gan, ka iebūvētais projektors, miniatūrā mājas kinozāle un pārējie “dzelži” padarījuši ierīci visai smagu, tās svaram sasniedzot 950 gramus.

Pārdošanā izstrādājums nonāks jau oktobrī, bet tā cena ASV sāksies no 500 dolāriem. Jāatzīmē, ka Yoga Tablet 2 Pro ir pieejama arī versija, kas atbalsta LTE tīklus.

Saistītās tēmas: lenovoprojektori

Izsaki savu viedokli