Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

IFA 2013 laikā arī Lenovo ir iepazīstinājis pasauli ar savu jaunāko veikumu tehnoloģiju lauciņā. Noslēpumu plīvurs tika novilkts no jaunā, jaudīgā un elegantā Vibe X viedtālruņa.

Ierīce var lepoties ne tikai ar acij patīkamu dizainu, bet arī iespaidīgiem parametriem. Zem polikarbonāta korpusa ir atrodams četru kodolu 1,5 GHz MediaTek procesors un 2 GB operatīvā atmiņa. Tāpat korpuss noslēpj 16 GB iebūvēto atmiņu un divas kameras. Viena no tām ir novietota ierīces aizmugurē un spēj uzņemt 13 MP izšķirtspējas attēlus, savukārt priekšā novietotā 5 MP kamera var lepoties ar īpaši plašu skata leņķī (84 grādi).

lenovo vibe x 3

Par skaidru un tīkamu attēlu atbildēs 5 collu displejs, kas nodrošina 1080p izšķirtspēju. Ekrāna ilgmūžību nodrošinās Gorilla Glass 3 pārklājums. To visu darbina Android 4.2 Jelly Bean operētājsistēma. Īpaši jāuzsver ierīces plānums (6,9 mm) un vieglums, kas ir vien 120 grami.

Atsevišķas detaļas par šo ierīci gan vel nav zināmas, piemēram, akumulatora ietilpība un iespējamā cena. Domājams, ka skaidrību ieviesīs brīdis, kad ierīce nonāks pārdošanā. Ķīnas veikalos Vibe X būs ieraugāms jau oktobrī, savukārt citu valstu tirgos izstrādājums būs nopērkams decembrī.

lenovo vibe x 2

Saistītās tēmas: lenovoviedtālruņi

Izsaki savu viedokli