Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar Lenovo paziņoja trešā fiskālā ceturkšņa rezultātus, norādot, ka tīrā peļņa ir augusi par 29 procentiem, pateicoties pozitīvām tendencēm personālo datoru tirgū.

Ķīnas tehnoloģiju gigants norāda, ka tīra peļņa ir sasniegusi 265,3 miljonus dolāru, savukārt peļņa augusi par 15 procentiem, sasniedzot 10,8 miljardu atzīmi.

Lenovo norāda, ka kompānijai izdevies piegādāt 15,3 miljonus personālo datoru. Tas nozīmē, ka ražotāja tirgus daļa augusi par 2,4 procentiem, sasniedzot 18,5 procentus. Savukārt tirgus izpētes kompānijas Gartner sniegtā informācijas vēsta, ka Lenovo ir personālo datoru tirgus līderis, saražojot 18,1 procentus no visām šī segmenta ierīcēm.

Taču pozitīvas vēsmas nes ne tikai personālo datoru bizness, bet arī viedtālruņu un planšetdatoru divīzija. Kompānijas atskaitē tiek norādīts, ka mobilo ierīču noiets sasniedzis 17,3 miljonus vienību. Turklāt nākotnē šis skaitlis, visticamāk, palielināsies, ņemot vērā, ka pavisam nesen Lenovo iegādājās ASV trešo lielāko viedtālruņu ražotāju – Motorola.

lenovo flex 14d 15d

Saistītās tēmas: finanseslenovo

Izsaki savu viedokli