Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Pirms laika vēstījām, ka Lenovo strādā pie viedtālruņa, kas no pirmā acu uzmetiena atgādina iPhone 6. Tagad ierīce ir piedzīvojusi oficiālu debiju un jāteic, ka tās dizains patiešām ir visai līdzīgs Apple flagmanim.

Lenovo Sisley S90 ne tikai dizaina ziņā atgādina iPhone 6 viedtālruni, bet arī tā prezentācijas pasākums esot bijis ļoti līdzīgs tam, ko septembrī organizēja Apple. Arī Sisley viedtālrunim veltītā interneta lapa ir kopija tai, kas atrodama Apple mājaslapā.

lenovo-sisley-gizmobic-8

Jāatzīmē vēl kāda “sakritība” – līdzīgi kā iPhone 6, arī Lenovo izstrādājums ir 6,9 mm plāns.

Tiesa, kamēr Lenovo ieguldījis lielas pūles, lai neuzmanīgākajiem lietotājiem liktu sajaukt abus produktus, tehniskā specifikācijā ir atrodamas vairākas atšķirības. Lenovo izstrādājums apgādāts ar 5 collu Super AMOLED displeju, kas nodrošina HD izšķirtspēju.

lenovo-sisley-gizmobic-61

Izstrādājumu darbina Snapdragon 410 procesors (četri kodoli, 1,2 GHz) un 1 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 16 GB, taču attēlu uzņemšanas funkciju nodrošina 13 MP kamera aizmugurē un 8 MP kamera priekšpusē. To visu darbina Android KitKat operētājsistēma, bet enerģijas rezerves nodrošina 2300 mAh akumulators.

Izstrādājums būs pieejams rozā, zelta, pelēkā un sudraba krāsā. Sagaidāms, ka tā cena būs aptuveni 330 ASV dolāri, taču nav zināms, vai ierīce būs pieejama ārpus Ķīnas robežām.

lenovo-sisley-gizmobic-6

Saistītās tēmas: iphone 6klonēlenovo

Izsaki savu viedokli