Aktuāls

Google jau ilgāku laiku cenšas sabiedrībā iedibināt ideju par viedajām brillēm. Šajā gadījumā kompānijas izstrādātais Glass ir saņēmis vairākus dizaina variantus un uzlabojumus. Taču, kamēr Google cenšas šo produktu novest līdz “publikai”, Lenovo ir izstrādājis savu versiju par viedajām brillēm.

Ķīnā bāzētā kompānija izstrādājusi viedās brilles, kuru nosaukums ir C1. Tiesa, tās dizaina ziņā ir ļoti līdzīgas Google produktam.

Jāatzīmē gan, ka Lenovo C1 vēl nav oficiāli prezentēts un šis vizuālais priekšskatījums ir izveidots, lai pievērstu aplikāciju izstrādātāju un citu potenciālo partneru uzmanību. Kompānija vēlas, lai šis izstrādājums ne tikai kļūtu par alternatīvu viedtālruņiem, bet arī, lai tas varētu kontrolēt procesus un funkcijas viedajās mājās.

Neraugoties uz faktu, ka šīs viedās brilles vēl nav oficiāli debitējušas, ir zināms, ka tā priekšpusē tiks novietota kamera un caurredzams displejs. Interesanti, gan, ka ierīces baterija netiks iebūvēta korpusā, bet atradīsies ārpus tā, apkakles veidolā.

Lenovo vēsta, ka C1 debiju piedzīvos šā gada oktobrī.

lenovo smart glases

Saistītās tēmas: brilleslenovo

Izsaki savu viedokli