Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Lenovo pagājušajā nedēlā nākuši klajā ar planšetdatoru, kurš aprīkots ar iebūvētu projektoru, JBL skaļruņiem, kā arī Dolby Atmos skaņas sistēmu.

lenovo-yoga-tablet-3-pro-10-inch-main

Lenovo Yoga Tab 3 Pro planšetdatorā iebūvēts projektors, kurš spēj nodrošināt līdz pat 70 collu attēlu. Šis gan nav pirmais Lenovo planšetdators ar iebūvētu projektoru, tomēr kā norāda ražotājs tad šajā ierīcē iebūvētais ir krietni jaudīgāks, kā arī nodrošina labāku attēlu par priekšgājēju – Yoga Tablet 2 Pro.

Planšetdatoram ir 10.1 collas displejs, kura izšķirtspēja ir 2560 x 1600 pikseļi. Ierīci darbina četru kodolu Intel Atom x5-Z8500 procesors, kā arī divu gigabaitu operatīvā atmiņa. Iebūvēto atmiņas apjomu iespējams izvēlēties starp 16 un 32 gigabaitiem, šī atmiņa ir paplašināma ir micro SD atmiņas kartēm. Aizmugurē novietota 13 megapikseļu, savukārt priekšā – 5 megapikseļu kamera.

lenovo-yoga-pro-3-ifa-official

Lenovo Yoga Tab 3 Pro aprīkots ar iespaidīgu 10200 miliampērstundu akumulatoru, kas nodrošinās līdz pat 18 stundām darbības laiku. Planšetdatoru WiFi versijas cena būs 349 eiro, savukārt ar 4G moduli šāda ierīce izmaksās jau 599 ASV dolārus.

Izsaki savu viedokli