Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lenovo ir laidis klajā divus jaunus planšetdatorus, kas spēj pildīt arī viss-vienā datora funkcijas. Jāatzīmē, ka ierīces ir visai iespaidīga izmēra – Horizon 2S ir apgādāts ar 19,5 collu displeju, bet Horizon 2e var lepoties ar 21,5 collu displeju.

Abi Lenovo Horizon sērijas pārstāvji ir saņēmuši 1080p izšķirtspējas displeju, virs kura novietota 2 MP  kamera, bet korpusa aizmugurē atrodami Dolby izstrādāti skaļruņi.

Horizon 2e_Hero_01

Ierīces darbina ceturtās paaudzes Intel Core procesors, ko papildina operatīvā atmiņa apjomā līdz 8 GB. Iebūvētās atmiņas apjoms var sasniegs 1 TB Horizon 2e modelī un 500 GB Horizon 2S modelī. Jāatzīmē, ka dati tiks glabāti SSHD tipa diskā.

Horizon 2S ir plānākais no abiem produktiem, lepojoties ar korpusu, kas ir tikai 15 mm biezs un sver 2,5 kilogramus. Savukārt 21,5 collas lielais Horizon 2e ir krietni masīvāks, sasniedzot 28 mm biezumu plānākajā vietā, bet svaram sasniedzot 4,6 kilogramus.

lenovo-horizon-2s-desktop-tabletop-all-in-one-pc-v1-611x525

Abas ierīces darbina Windows 8.1 operētājsistēma, ko papildina īpašais Aura vairāklietotāju interfeiss. Ierīču skārienjutīgie displeji spēj atpazīt līdz pat 10 pieskārieniem vienlaikus, padarot tos par lieliskiem papildinājumiem dažādos spēļu vakaros. Turklāt, Lenovo speciāli priekš Horizon sērijas ierīcēm ir izveidojis 40 dažādas spēles.

Tiesa, abas šīs ierīces ir grūti nosaukt par mobilām. It īpaši jāuzsver, ka lielo displeju dēļ ierīces akumulatori ar vienu uzlādes reizi spēj nodrošināt 2,5 (Horizon 2S) un 3 (Horizon 2e) stundu darbību.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka, aprakstot šīs ierīces, vārda “planšetdators” izmantošana nebūtu īsti vietā. Arī Lenovo saprot, ka ierīces neizcelsies ar mobilitāti un ir apgādājis tās ar papildinājumiem, kas ļauj Horizon sērijas izstrādājumus padarīt par galda datoriem.

Saistītās tēmas: lenovoplanšetdatori

Izsaki savu viedokli