Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Ja pakāpeniski pieaugot viedtālruņu izmēriem, tāds jēdziens kā planšettelefons tika izmantots arvien retāk un retāk, tad nesen notikušajā IFA tehnoloģiju izstādē, Lenovo parūpējās par šī jēdziena reanimēšanu, prezentējot Phab un Phab Plus ierīces.

Lenovo-Phab-Plus_31

Lenovo Phab divu SIM karšu planšettelefons ir aprīkots ar 7 collu displeju, kura izšķirtspēja ir 1280 x 720 pikseļi. Android 5.0 Lollipop operētājsistēmu darbina 64 bitu četru kodolu procesors, kā arī viena gigabaita operatīvā atmiņa. Viedtālrunim ir 16 gigabaiti iebūvētās atmiņas, kas paplašināma ar microSD atmiņas kartēm. Ierīces aizmugurē novietota 13, savukārt priekšpusē – 5 megapikseļu kamera. Akumulatora ietilpība ir 4250 miliampērstundas, 8.9 milimetrus plānais viedtālrunis sver 250 gramus.

Phab Plus ir aprīkots ar nedaudz mazāku, 6.8 collu displeju, kurš nodrošina Full HD jeb 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēju. Šīs planšettelefons var lepoties ar 64 bitu astoņu kodolu Snapdragon 615 procesoru, 2 gigabaitu operatīvo atmiņu, kā arī 32 gigbaitu iebūvēto atmiņu, kura arīdzan paplašināma ar microSD atmiņas kartēm. Šai ierīcei ir 3550 miliampērstundu akumulators.

Tehniski spēcīgākais Lenovo Phab Plus tiks piedāvāts par 299 ASV dolāriem, savukārt ar lielāko displeju aprīkots Phab iegādājams par 179 ASV dolāriem.

20150904_132430

Izsaki savu viedokli