Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft turpina atbrīvoties no “Live” zīmola – arī jaunās Windows Live Essentials pakas nosaukumā šis vārds vairs nav atrodams. Toties pašos produktos atrodamas vairākas jaunas un interesantas funkcijas!

Movie Maker papildināts ar attēlu stabilizācijas funkciju, ļaujot padarīt drebelīgos video pludenus. Lai pievienotu savam video skaņdarbu, par kura lietošanu Tev nesanāks nepatikšanas ar autortiesību sargiem, pievienotas saites uz bez maksas izmantojamiem muzikālajiem noformējumiem. Lai padarītu ērtāku mūzikas un video saskaņošanu, pievienots mūzikas viļņu formas attēls. Pievienota iespēja uzstādīt tekstiem kontūru, kas padara titrus vieglāk salasāmus. Papildus tam visam – pasaulē populārais H.264 video formāts padarīts par noklusēto sagatavotā materiāla formātu.

Photo Gallery pievienota izcilā Microsoft Auto Collage  rīka funkcionalitāte. Diemžēl – daļējā formā. Atšķirībā no Microsoft Auto Collage aplikācijas, Photo Gallery iekļautais rīks ģenerē kolāžas pilnībā automātiski, neveidojot priekšskatījumus. Tā gan nav liela problēma, jo vairums izveidoto attēlu ir gana labi jau pirmajā reizē.

Lejupielādēt Windows Essentials 2012 var divos veidos – pilnais instalētājs, kas satur visus komponentus lejupielādējams šeit, taču krietni praktiskāk ir izmantot tiešsaistes instalētāju. Tiešsaistes instalētājs lejupielādēs izvēlēto komponentu jaunākās versijas uzsākot instalāciju. Windows Essentials var uzstādīt datoros, ko darbina Windows 7 vai Windows 8 operētājsistēma.

Saistītās tēmas: windows 7windows 8

Izsaki savu viedokli