Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Riot Games ir anonsējuši pavisam jaunu projektu League of Legends– ambiciozie izstrādātāji gatavojas piedāvāt īpatnēju RTS un RPG žanru simbiodu, kuram par lielāko iedvesmas avotu pēc pašu autoru vārdiem esot kalpojusi industrijas vecmeistaru Blizzard spēle “Warcraft 3”. “LoL” (neapšaubāmi – desmitgades akronīms) liks mums iejusties Summoner ādā – šie burvju analogi inhabitē spēlē atainoto fantasy pasauli, taču paši kaujās nepiedalās, tā vietā atrodoties pēc iespējas tālāk no to epicentra. Taču viņi spēj ne tikai izmantot maģijas cīņai pret opozīciju, bet arī uz laiku iemiesoties dažādu sev pakļauto radījumu ādās. Ideja tātad ir: Summoner’a lomā spēlēt spēli kā RTS, bet pakļauto junitu ādās tiks realizēta RPG komponente. Vai otrādi. Patiesībā precīzas robežas tam, kur viens žanrs beigsies un kur sāksies otrs, no izstrādātāju puses vēl nav novilktas.

Tā kā “LoL” būs MMO spēle, izstrādātāji lielu uzmanību veltīšot tam, lai spēlētājam būtu iemesls atgriezties spēles pasaulē. Kā jau ir pierādījuši tādi projekti kā “Tabula Rasa”, ar oriģinālu ideju mūsdienās vairs nepietiek – ja spēle nespēj pieradināt spēlētāju un nemitīgi likt tam atgriezties savā virtuālajā pasaulē, tad tā ir nolemta neveiksmei. Riot Games tāpēc sola pavisam drīz atklāt arvien jaunus plānus kā padarīt “League of Legends” par pelnošāko MMO tirgū.

Teorētisks relīzes datums ir nolikts uz nākamā gada beigām, taču, kā rāda līdzšinējā pieredze, ātrāk par 2010. gadu to nevajadzētu gaidīt.

Izsaki savu viedokli