Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

11. jūlijā, notiks pirmais Latvijas spēļu izstrādātāju asociācijas mītiņš, kura mērķis ir sapulcēt vienkopus spēļu izstrādātājus un sniegt iespēju iepazīstināt pārējos ar savām spēļu idejām. Šādā veidā tiek sapulcināti vienkopus spēļu izstrādātāji, kuriem ir iespēja rast jaunus kontaktus, kas varētu palīdzēt un iesaistīties projektu realizēšanā. Pasākums notiks TecHub Riga telpās, pateicoties Latvijas IT klastera atbalstam, plkst 19:00.

Jau iepriekš ziņots, ka mītiņa ievadā NextLevel spēļu dizainers Andrejs Kļaviņš uzstāsies ar prezentāciju “Art of Thinking Small”, kurā pastāstīs par to kādēļ labāk koncentrēties uz mazākiem spēļu projektiem, tā vietā, lai mēģinātu izveidot nākošo GTA mēroga projektu Rīgā. Andrejs izklāstīs arī piemēru par mini spēlīti “Gentleman vs Gargoyles”. Tik pat aizraujošu prezentāciju ir sagatavojis arī spēļu izstrādātājs Edvins Edma (Edvin Adema) no Igaunijas, kurš pastāstīs par savu pieredzi spēļu izstrādes jomā “Indie game development and industry – related activities”. Šobrīd pasākuma rīkotāj var apstiprināt arī Odnoklasniki.ru spēļu departamenta vadītāja Edgara Stroda gaidāmo prezentāciju par sociālo spēļu tirgu un to, kas gaidāms šajā jomā tuvāko gadu laikā.

Pasākuma turpinājumā, tiks sniegta iespēja ikvienam interesentam prezentēt savu spēles ideju. Pasākuma organizētāji atgādina, ka spēle var būt gan jau pabeigta, gan arī vēl tikai idejas statusā, ar dažiem ekrānšāviņiem. Prezentācijai jābūt aptuveni 1-3 minūšu garumā, kuras sākumā dalībnieks īsumā pastāsta par sevi, spēles ideju un parādā kādu fragmentu no spēles (ja tādi ir). Labākās idejas autoram tiks sarūpēta arī kādā pārsteiguma balva.

Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas (Latvian Game Developers Association) mērķis ir veicināt sadarbību gan starp spēļu izstrādātājiem, gan arī starp investoriem un projektu realizētājiem. Iemācīt plānot, veidot spēles, piesaistīt investīcijas to izstrādei un gūt pieredzes apmaiņu spēļu izstrādātāju vidē.

Izsaki savu viedokli