Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kopš šā gada septembra Latvijas iedzīvotājiem kļuvusi pieejama viena no  populārākajām maršruta plānošanas aplikācijām jaunajos tirgos – TRAFI.  Ar šī bezmaksas rīka palīdzību ikvienam tiek nodrošināta iespēja ātrāk un ērtāk pārvietoties Rīgas, Jelgavas un Liepājas pilsētās ar sabiedrisko transportu, automašīnu vai ejot kājām – ikvienam pārvietošanās veidam kartē tiek piedāvāts optimālākais maršruts. 

Kā vienu no svarīgākajām aplikācijas priekšrocībām izstrādātāji atzīmē tās meklēšanas parametrus – TRAFI lietotājam nav nepieciešams zināt precīzu adresi un/vai pieturvietas nosaukumu, jo piemērota maršruta meklēšanas funkcija darbojas arī nosaukumiem un citiem atslēgas vārdiem, kas atrodas ceļā uz izvēlēto mērķi.

Papildu mobilā aplikācija piedāvā informāciju par reālo sabiedriskā transporta līdzekļa atrašanās vietu Liepājā, ko tā saņem no tramvajos utt. uzstādītajām GPS iekārtām, pie tam izskaitļojot precīzu ierašanās laiku konkrētajā pieturā. Tādējādi ar aplikācijas starpniecību saņemtā informācija vienmēr ir precīzāka kā norādītajos transporta kustības sarakstos.

„Šis produkts ir 100% paredzēts cilvēkiem, kuri izmanto sabiedrisko transportu, jo mēs parādam lielāko daļu maršrutu no punkta A līdz punktam B. Lietotāju ērtības labad mēs piedāvājam arī ziņu sadaļu, kurā cilvēki var ziņot par satiksmes sastrēgumiem, sabiedriskā transporta aizkavēšanos un sniegt citu svarīgu informāciju – tādējādi palīdzot viens otram un atspoguļojot „reālo transporta situāciju”,” atzīmē Martynas Gudonavičius, TRAFI vadītājs un viens no dibinātājiem.

„Mums ir nopietns pamatojums uzskatīt, ka šī aplikācija Latvijā var kļūt ļoti populāra. Tam par pamatu kalpo mūsu novērojumi –  apmēram pusgadu Latvijā darbojās testa versija un līdz šim esam saņēmuši ļoti pozitīvu lietotāju reakciju un augstus vērtējumus Google Play aplikāciju veikalā.  Būsim gandarīti, ja šis draudzīgais un izsmalcinātais rīks rosinās cilvēkus Latvijā arvien aktīvāk izmantot sabiedrisko transportu un viņu pieredze kļūs pozitīvāka – viņi vairs neapmaldīsies, negaidīs velti un spēs izmantot savu laiku daudz lietderīgāk.”

TRAFI ir pieejams operētājsistēmām Android un iOS (Apple) un to var bezmaksas lejuplādēt App Store vai Google Play. Informācija tiek nodrošināta latviešu un angļu valodās.Vairāk informācijas: www.trafi.lv

Kopš septembra šī mobilā aplikācija sākusi darboties arī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

Navigacija-TRAFI

Izsaki savu viedokli