Aktuāls

”Apple” varētu aizstāt ”Touch ID” ar sejas atpazīšanas skeneri

Tālruņi, mobilās ierīces

Septembrī notiks pirmais virtuālais F1 čempionāts, iespēja piedalīties arī tev!

Datorspēles

”Apple” izstrādātājiem nodod ”iOS 11” septīto pagaidu versiju

Datori, IT, bizness

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Auto, Moto

Lielākā daļa Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā

Auto, Moto

”Samsung Bixby” balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Tālruņi, mobilās ierīces

CSDD eksperimenta rezultātā tapuši astoņi ieteikumi gudrai auto un velo braukšanai

Auto aprīkojums

Līdz ar jaunā mācību gada sākšanos Samsung Latvijas iedzīvotājiem vieniem no pirmajiem pasaulē piedāvā iespēju iepazīties ar jaunu tehnoloģiju, kas ir īpaši radīta, lai būtu praktisks palīgs ne tikai brīvajā laikā, bet arī mācībās un darbā. Šajā nedēļas nogalē tirdzniecības parkā „Alfa” blakus informācijas centram notiks radoša Samsung GALAXY Note 10.1 prezentācija, kuras laikā ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot, kā arī pašam izmēģināt jaunās tehnoloģijas priekšrocības.

„Tas, ka jaunā planšetdatora prezentācijai Samsung Baltijas valstis ir izvēlējies kā vienas no pirmajām pasaulē, ir patiešām nozīmīgs notikums, jo Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk novērtē augstas kvalitātes, multifunkcionālas tehnoloģijas,” stāsta Andrejs Teteris, Samsung Electronics Baltics mārketinga komunikācijas speciālists. „Tas arī nozīmē, ka globāli Latvijas tirgus ir ticis novērtēts kā progresīvs un prasīgs pret jaunākajām un modernākajām tehnoloģijām.”

GALAXY Note 10.1 prezentācijas pasākumā būs izveidota īpaša fotostudija, un apmeklētājiem tajā būs lieliska iespēja iepazīties ar rallija „Kurzeme 2012” uzvarētāju Andi Neikšānu. Turklāt ikviens varēs arī pats iejusties rallija braucēja lomā, nofotografējoties ar pazīstamo autosportistu un viņa automašīnu. Fotostudijā darbosies fotogrāfs, kurš uzņems attēlus, izmantojot jauno planšetdatoru. Lai padarītu fotogrāfijas atraktīvākas un pietuvinātu realitātei, datormākslinieks ar GALAXY Note 10.1 iebūvētā bezmaksas Photoshop® Touch grafiskā redaktora palīdzību tās apstrādās atbilstoši apmeklētāju vēlmēm. Šo apstrādes procesu interesenti varēs vērot uz Samsung Smart TV ekrāniem. Gatavie attēli tiks izdrukāti, kā arī tos varēs saņemt digitālā formā pa e-pastu.

Samsung GALAXY Note 10.1 prezentācijas t/p „Alfa” notiks:

–        piektdien, 31. augustā no plkst. 16.00 līdz plkst. 20.00,

–        sestdien, 1. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 20.00,

–        svētdien, 2. septembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00.

Saistītās tēmas: planšetdatorisamsung

Izsaki savu viedokli