Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no Latvijas senākajiem un aktīvākajiem autoklubiem 15. oktobrī svinēs savu 10 gadu oficiālo pastāvēšanas jubileju. 

Šo gadu laikā Latvijas Honda klubs ir ieguvis popularitāti ar saviem atraktīvajiem sezonas atklāšanas un noslēguma pasākumiem, starptautiskajiem Hondu saietiem un Hondu autosporta un izklaides pasākumiem.

Apvienojot labāko no aizvadītajiem gadiem un pievienojot jaunus pārsteigumus, Latvijas Honda klubs  veido savas 10 gadu jubilejas svinības. Uz pasākumu ir aicināti gan pašmāju Hondu fani un draugi, kā arī viesi no Lietuvas un Igaunijas, kas padarīs šo pasākumu par internacionālu saietu.

Pasākuma programmā iekļauts kolonnas brauciens cauri Rīgai, sacensības, ar un bez auto, dienas daļā. Vakara daļā vakara vadītājs un atrakcijas, atskats uz aizvadītajiem 10 gadiem, kā arī pārsteigums no organizatoriem ar Latvijā populāru mūziķu piedalīšanos un sportiskas aktivitātes svētdienas rītā!

Protams, neiztikt arī bez pārsteigumiem un balvām, ko būs sarūpējuši mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri.

Pulcēšanās notiks Rīgā un iekļaujot sacensības un dažāda veida pārbaudījumus, virzīsimies uz vakara daļas norises vietu, kas, kā ierasts, tiek turēta noslēpumā, jo ir finišs dienas daļai.

Gan Jūs, gan jūsu Hondas jau sen ir pelnījušas būt klāt šajā zīmīgajā brīdī!

Saistītās tēmas: honda

Izsaki savu viedokli