Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau šajā nedēļas nogalē, 9. un 10. jūnijā, Baltijas jaudīgākās automašīnas sacentīsies par uzvaru Igaunijā, Tartu, Raadi lidlaukā, kur notiks Latvijas dragreisa čempionāta 2. posms un Igaunijas dragreisa čempionāta 1. posms.

Raadi lidlaukā Street un PRO klašu braucējiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkratus un uzstādīt jaunus rekordus 402 metru distancē, kā arī mēroties spēkiem ar ātrākajiem braucējiem no Igaunijas un Somijas.

Spēcīgākajā PRO D klasē šobrīd 1.vietā ir Ilmārs Zausajevs ar savu „Carbon Destroyer”, ILMS Motorsports līderis Ilmārs apgalvo, ka viņš, un arī komandas biedri, piedalīsies ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas dragreisa čempionātā. Plāni ir grandiozi – uzvara abos čempionātos! Kā teic Ilmārs: „Ir jāuzstāda visaugstākie mērķi, lai sasniegtu vislabākos rezultātus!”

Otro pozīciju PRO D klasē šobrīd ieņem Normunds Lācis (Eparts.lv Racing Team), kurš atklāj, ka viņa sacensību auto Mitsubishi Evolution ir veikti pēdējie regulējumi, un tā ir gatava sasniegt jaunus rekordus, mērķis ir augsts – 8 līdz 9 sekundes!

Uz Igauniju dosies arī pagājušā gada PRO D klases čempions Māris Ozoliņš (Eparts.lv Racing Team), kurš šobrīd PRO D klasē ir 3.vietā. Māra mērķis šajās sacensībās ir izcīnīt uzvaru savā klasē, kā arī labot personīgo rekordu 402m distancē, šobrīd sportista rekords ir 9,6 sek.

Pēc pirmā posma rezultātiem šobrīd PRO A klasē līderis ir Artūrs Soboņs, otrajā vietā ierindojas Edgars Eriņš, bet trešo pozīciju ieņem Viktors Gorohovs. PRO B klasē par līderpozīcijām cīnās Ivars Ērglis, Artūrs Soboņs un Artjoms Kočlamazašvili, PRO C klasē – Edgars Eriņš, Ivars Ērglis, Evaldas Kaliunas.

Street klasēs kopvērtējuma līderi šobrīd ir Rolands Ozoliņš (FWD), Jevgenijs Šabanovs (RWD) un Jevgenijs Bičkovs (AWD). Dragreisa čempionāta komandu ieskaitē par uzvaru cīnās ILMS Motorsports, Japcar.lv un Limited komandas.

Sacensības norisināsies visu nedēļas nogali, trase būs atvērta un gaidīs dalībniekus jau piektdien, 8. jūnijā, no plkst. 18.00, sestdien notiks kvalifikācijas braucieni, bet svētdien varēsim vērot sacensību kulmināciju – izslēgšanas un fināla braucienus, kā arī apbalvošanas ceremoniju. Sacensību programmu un nolikumu varat lasīt šeit –http://www.edra.ee/docs/EDRA_NATIONALS_2012_reglement.pdf.

Atgādinām, ka Latvijas dragreisa čempionāta un Street kausa 3. posms notiks 22. jūlijā Biķernieku trasē.

Saistītās tēmas: autosports

Izsaki savu viedokli