Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Estoty kompānijas paspārnē, Latvijā tapusi jauna spēle App Store tirgum – Swipe Bo. Spēle ir par tās varoni Bo, kuras notikumi norisinās spēles varoņa sapnī. Tās galvenais uzdevums ir palīdzēt Bo sakrāt spēlē atrodamās atslēgas, lai atvērtu portālu, kurš aizved uz nākošo spēles līmeni un šobrīd tādi ir pieejami 80. Dažādos spēles līmeņos atrodami arī interaktīvi elementi: portāli, caur kuriem iespējams teleportēties no vienas vietas uz otru un bīdāmi bloki, kuri palīdz atrast noslēptus spēles elementus. Spēli interesantāku padara arī domāšanas elements, kurš nosaka, ka, ja spēles līmenis tiks paveikts ar pēc iespējas mazāk gājieniem, spēlētājs tiks apbalvots ar attiecīgu kausu: zelta, sudraba vai bronzas. Ja spēles līmenis šķiet par grūtu, to ir iespēja arī izlaist.

Spēli kopumā izstrādājusi divu cilvēku komanda, kura sastāv no viena mākslinieka – Artūra Cimmermana un spēles programmētāja – Vasilija Siņicina. Galvenais spēles idejas autors Guntis Pontags.
Lai spēle iegūtu arī baudāmu skanējumu, tika pieaicināts arī mūziķis – Jevgenijs Načiss. Kopumā tās izstrāde prasīja vienu ar pusi gadu.

Kā parādīja nesen notikusi Riga App Show 2012 izstāde, kurā Latvijas Spēļu izstrādātāju stendā tika demonstrēta arī Swipe Bo spēle, tā guva necerēti lielu atsaucību, jo īpaši bērnu vidū. Pēc izstādes stenda darbinieku novērojumiem, spēles galvenā veiksmes atslēga ir tās intuitīvā darbība, neiedziļinoties detalizētā aprakstā un pamācībā. To ātri un viegli var uzsākt spēlēt ikviens.

Spēle ir pieejama uz iPhone un iPad ierīcēm, iPhone versija ir bezmaksas, bet iPad versija maksā 0,99$ centus, jeb aptuveni ~0,50 santīmus. Spēle App Store tirgū tika publicēta oktobra sākumā un šobrīd tā uz iPhone un iPad ierīcēm kopumā ir jau lejupielādēta 35 000 reižu.

Spēle pieejama:

http://itunes.apple.com/app/swipe-bo/id551754395 (iPhone versija)
http://itunes.apple.com/app/swipe-bo-hd/id568153333 (iPad versija)

Saistītās tēmas: appleiosspēles

Izsaki savu viedokli