Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdzās citiem populārajiem Android jeb Google tālruņiem, Bite Latvijas tirgū sāk piedāvāt Vodafone ražoto viedtālruni – Vodafone 845. Šis tālrunis sevī apvieno visas būtiskākās viedtālruņa funkcijas – interneta pārlūks, epasts, Google kartes un GPS, sociālo tīklu aplikācijas un tamlīdzīgi, tomēr pieejams par pieņemamu cenu. Ziemassvētku akcijas ietvaros 1000 Vodafone 845 viedtālruņi tiek piedāvāti ar pirmo iemaksu 1 lats.

Vodafone 845 ir piemērots tiem, kas ir nolēmuši lietot viedtālruni, lai izmantotu tā piedāvātās iespējas, bet nevēlas par to maksāt augstas summas. Šis demokrātiskās klases viedtālrunis ir līdz 3-4 reizēm lētāks par iekārotajiem iPhone 4, HTC Desire un BlackBerry Torch, tomēr spēj nodrošināt visas viedtālrunim būtiskās funkcijas. Piedevām tas ir cenas ziņā pieejamākais Android tālrunis,” stāsta Bite Latvija marketinga vadītāja Kristīne Britāne.

„Kāpēc šis tālrunis ir interesants? Atbilde īsa – cena. Skārienjūtīgam viedtālrunim ar Android versiju 2.x un šādu funkciju klāstu citus piedāvājumus tirgū nedaudz virs 100 Ls novērojis neesmu. Ja jums šobrīd ir “parastais” pogu tālrunis, bet ir vēlme pēc pirmā viedtālruņa, šis būs iespējām bagāts risinājums par ļoti pieejamu cenu,” komentē Reinis Zitmanis pēc tālruņa testēšanas.

Šajā Android telefonā ir iekļauts bagātīgs funkciju klāsts, kas to padara par īpaši piemērotu viedtālruni lietotājiem, kam svarīga ir kvalitatīva saziņa un izklaide tālrunī. Jaunais tālrunis nodrošina datu pārraidi ar ātrumu līdz 7.2 Mb/s, tam ir 2.0 versijas Bluetooth, kā arī iespēja izmantot WiFi tīklu.

Papildus pievienotā vērtība Vodafone 845 ir iespēja lietot Google Maps kartes un navigācijas iespējas, kas lietotājam nodrošina iespēju telefonā pārlūkot savu un vēlamo ceļa mērķu atrašanās vietu.

Ikvienam Android viedtālruņa lietotājam ir iespēja to personalizēt dažādos veidos, tādejādi pielāgojot savām vajadzībām.

Plašāk par Vodafone 845 un tā funkcijām var lasīt arī Kaspara Misiņa bloga ierakstā.

Saistītās tēmas: bite latvijamobilie sakarimobilie tālruņivodafone

Izsaki savu viedokli