Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No šīs nedēļas Latvijā pārdošanā pieejams Microsoft Lumia 550 — budžeta klases viedtālrunis ar 4G atbalstu un Windows 10 operētājsistēmu. Lumia 550 ir labākā izvēle lietotājam, kas vēlas augstu kvalitāti, superātru darbību un labāko Windows 10 pieredzi par saprātīgu cenu.Lumia-550Lumia 550 viedtālrunis radīts tiem lietotājiem, kas aktīvi pārlūko internetu vai izmanto dažādas lietotnes — Qualcomm Snapdragon 210 četru kodolu procesors nodrošina ātru darbību, bet 8 GB iebūvētā atmiņa, ko iespējams palielināt līdz pat 200 GB ar MicroSD atmiņas karti vai izvietojot datus OneDrive mākoņkrātuvē, ļauj uzglabāt lielu datu apjomu. Ar Windows 10 operētājsistēmu Lumia 550 darbojas ātri un efektīvi.

Microsoft Lumia 550 ir jaudīgs 2100 mAh akumulators, kas ļauj viedtālruni ilgstoši izmantot bez uzlādes. Tam ir viegli noņemams aizmugurējais panelis, kas atvieglo piekļuvi akumulatoram vai aizmugurējā paneļa krāsas maiņu. Lumia 550 lietotājiem pieejams divās krāsās — baltā un melnā. Tālrunim ir HD720 4,7 collu LCD displejs, 5 megapikseļu aizmugurējā kamera ar LED zibspuldzi un 2 megapikseļu priekšējā kamera, kas nodrošina augstu kvalitāti, uzņemot pašbildes vai veicot Skype videozvanus.

Produktīvam darbam un patīkamai izklaidei Lumia 550 iebūvētas tādas lietotnes kā Microsoft Edge, Skype, Creative Studio, Lumia Camera un Lumia Selfie. Fotogrāfijas un citus failus viegli saglabāt, izmantojot OneDrive, bet Windows 10 operētājsistēma ļauj datus sinhronizēt ar citām Windows ierīcēm.

Microsoft Lumia 550 aptuvenā mazumtirdzniecības cena Latvijā ir 130 eiro. Par Microsoft Lumia 550 viedtālruņu pieejamību aicinām interesēties mobilo tālruņu tirdzniecības vietās.

Izsaki savu viedokli