Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunais Range Rover ir līdz šim izsmalcinātākais un jaudīgākais Land Rover automobilis.  Vieglāks, spēcīgāks un ar jaunu uzlabojumu līmeni, Range Rover nostiprina savu pozīciju kā pasaulē labākais luksusa klases SUV.

lrrangeroverlocation35-opt

Pārstāvēdams ceturto unikālās Range Rover līnijas paaudzi, jaunais modelis ir izstrādāts pilnīgi no jauna, atainojot sākotnējā modeļa, kas savas izlaišanas mirklī pirms četrdesmit gadiem mainīja auto pasauli, inovatīvo garu un ikonisko dizainu.

Pasaulē pirmais SUV ar vieglu alumīnija vienlaidu virsbūves konstrukciju ir par 39 procentiem vieglāks par iepriekšējo modeli ar tērauda korpusu – transportlīdzekļa masa ir par 420 kg mazāka.

Vieglā alumīnija platforma nodrošina ievērojamu snieguma un dinamikas uzlabojumu, kā arī samazinātu degvielas patēriņu un pazeminātu CO2 izmešu līmeni.

Papildus spēcīgajai un izturīgajai vieglajai konstrukcijai, jaunā alumīnija priekšējās un aizmugurējās šasijas arhitektūra ir izstrādāta ar jaunu četru stūru pneimatisko balstiekārtu. Ir saglabāta automobiļa izsmalcinātā elegance, vienlaikus ievērojami uzlabojot vadāmību un dinamiku.  Jaunās balstiekārtas arhitektūra nodrošina vienmērīgāku, pārliecinātāku sniegumu pagriezienos ar dabiskas un intuitīvas stūrēšanas sajūtu.

2013_range_rover_interiors

Džons Edvardss [John Edwards], Land Rover globālā zīmola direktors: “Jaunais Range Rover saglabā automobiļa unikālā rakstura būtību – īpašo luksusa, jaudas un nepārspējama snieguma apvienojumu uz jebkura seguma.  Tomēr tā pilnīgi jaunais dizains un revolucionārā vieglā konstrukcija ir ļāvusi mums paplašināt luksusa klases automobiļu pircēju pieredzi, uzlabojot komfortu un vadāmību.”

Jaunajam Range Rover ir skaidra un eleganta forma, kas izriet no jaunas Range Rover dizaina iezīmju interpretācijas.  Lai gan nekavējoties atpazīstams kā Range Rover, jaunais automobilis iemieso būtisku modeļa ikoniskās dizaina valodas evolūcijas soli.

“Pēc vairāk nekā 40 veiksmes gadiem jaunās paaudzes Range Rover izstrāde ietvēra milzu atbildību aizsargāt šīs ikonas DNS,” teica Gerijs Makgoverns [Gerry McGovern], Land Rover dizaina direktors un galvenais jaunrades vadītājs. “Mūsu dizaina komanda ir strādājusi, lai saglabātu elegantās proporcijas un tīrās virsmas, kas vienmēr raksturojušas labākos Range Rover dizainus.”

Saistītās tēmas: automašīnasland roverrange rover

Izsaki savu viedokli