Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijā pārdošanā parādās jaunais Sony Ericsson Xperia tālrunis. XPERIA X1 – izcils lokveida atbīdāms Sony Ericsson tālrunis, kas izstrādāts, lai apmierinātu augošās vajadzības pēc augstākās klases mobilo sakaru sniegtajām iespējām.

Tālrunis XPERIA X1 aprīkots ar 3 collu dzidru un platu VGA ekrānu un pilnu QWERTY tastatūru, iekļaujot to kvalitatīvā metāla apdares korpusā. Ar operētājsistēmu Windows Mobile® 6.1 aprīkotais tālrunis XPERIA X1 jebkurā laikā un vietā ļauj jums izvēlēties no dinamiska iespējamo darbību klāsta – sākot no iecienītākā izklaides satura baudīšanas un beidzot ar efektīvu darbu, kad atrodaties ceļā. Ar vienu pieskārienu ekrānā redzamajam panelim XPERIA jums pavērsies jau vesela iespēju pasaule.

Sony Ericsson zīmols XPERIA atbilst pieaugošajām mobilā tīmekļa sakaru un multivides izklaides vajadzībām. Ar šo jauno zīmolu Sony Ericsson vēlas sevi nostādīt mobilās konverģences pirmajā rindā.

„XPERIA pārstāv pirmo zīmolu, kas pilnībā ir radies uzņēmumā Sony Ericsson. Tas parāda mūsu redzējumu par
aktīvu sakaru iespējām,” sacīja Sony Ericsson tirdzniecības vadītājs Latvijā un Lietuvā Audris Leimontas.
“Šis zīmols un tālrunis X1 turpmāk nostiprinās kopējo Sony Ericsson zīmolu un novietos mūs mobilās konverģences pirmajā rindā.”

“Mūsu redzējums tālrunim XPERIA X1 ir spēja piegādāt viengabalainu mobilā tīmekļa sakaru un multivides izklaides apvienojumu atšķirīgā veidolā,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Izstrādājumu vadītājs Riko Sakaguči (Rikko Sakaguchi). “XPERIA ir mūsu solījums visvairāk domāt par lietotāju iespējām un piegādāt papildu iespējas jebkurā laikā un vietā, jebko un ikvienam.”

Sony Ericsson XPERIA X1 – enerģiski sakari un papildu iespējas

• Multivides izklaides un mobilā tīmekļa sakaru konverģence
• Unikāls lokveida atbīdāmais tālrunis ar platu un ērti lietojamu QWERTY tastatūru
• Paneļi XPERIA – sakārtojami pēc lietotāja vēlmēm, lai izveidotu ērtu piekļuvi
• Multivides izklaides baudīšana spilgtajā un platajā VGA ekrānā
• Operētājsistēmas Windows Mobile® 6.1 iespējas

Paneļa XPERIA saskarne – iespējas, kādas jūs vēlaties

Izbaudiet piekļuvi dažādām iespējām – tīmeklim, multividei un lietotnēm – no darbvirsmas. Vadiet ar pirksta pieskārienu. Konfigurējiet un iegūstiet savus paneļus XPERIA, kādus tieši jūs vēlaties.

Dažādas vadības iespējas jūsu izvēlei

XPERIA ļauj jums mijiedarboties ar savu tālruni dažādos veidos. Skārienjutība, pilna QWERTY tastatūra, 4 virzienu taustiņš un optiskās vadības kursorsviras navigācija. Nevainojama pārslēgšanās starp darbību režīmiem.

Lokveida atbīdāmā tālruņa veidols – lieliskam izskatam

Lokveida noformējums tālrunim XPERIA X1 piešķir atšķirīgu un unikālu sajūtu. Pabīdiet ekrānu uz augšu, lai atsegtu QWERTY tastatūru ar plašiem taustiņiem. Pietiekams attālums starp taustiņiem ļauj ātri un ērti rakstīt.

Maksimālas mobilās iespējas – veiktspēja, atrodoties ceļā

Ar operētājsistēmu Windows Mobile® 6.1, augstākajiem datu pārraides ātrumiem (HSDPA/HSUPA) un bezvadu tīklu WiFi jūs varat baudīt savu iecienītāko izklaidi un efektīvi strādāt, atrodoties ceļā. Mobila piekļuve it visam, kas jums ir svarīgs. aGPS iespēja sniedz jums pilnīgu brīvību izpētīt pasauli. Tālrunis XPERIA X1 nodrošina augstākās klases mobilo baudījumu.

Izsaki savu viedokli