Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Mācies123! ir lielisks mācību līdzeklis, lai mācītos matemātiskos aprēķinus no vienkārša līdz sarežģītam līmenim, aplikācija sniedz Jums lielisku iespēju apgūt matemātiskos aprēķinus!

SIA Exewo vadītājs Oto Rudovičs skaidro: “Vēlējāmies izveidot vienkāršu un tai pašā laikā efektīvu veidu, kā bērniem mācīties rēķināt un tā arī radās “Mācies123!”, ar kuru var apgūt matemātiskos aprēķinus no vienkārša līdz sarežģītam līmenim, tas ir labs vieds kā iemācīties bērniem skaitīt vai arī laba prakse ikdienas skolas darbiem. “Mācies123!” ietver četras tēmas (saskaitīšanu, atņemšanu, reizināšanu un dalīšanu). ”

“Sākumā tapa “Mācies123!” angļu valodā ar anglisko nosaukumu “Learn123!”, pēc tam tika izveidota versija krievu valodā – “Учись123!” un tagad “Mācies123!” ir pieejams arī latviešu valodā. Tuvākajā nākotnē būs pieejama aplikācija arī franču un spāņu valodā. Lai varētu pārliecināties par aplikācijas nepieciešamību un noderīgumu Jūsu bērna attīstības veicināšanā mēs piedāvājam iespēju iegādāties to bezmaksas (ietver saskaitīšanas tēmu) Apple store veikalā – kā arī Jums ir iespēja iegādāties aplikācijas pilnu versiju (atņemšanu, reizināšanu, dalīšanu).”, papildina Oto Rudovičs.

macies

Izsaki savu viedokli