Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neatkarīgais analīzes portāls TopSeos.com, kas analizē interneta mārketinga pakalpojumu kvalitāti visā pasaulē, Latvijā izstrādāto Mailigen ierindojis starp pieciem labākajiem e-pasta mārketinga servisiem.

Augstās kvalitātes un tehnoloģisko jauninājumu ziņā apsteidzot citus pasaules ilggadējos e-pasta mārketinga līderus, Latvijas e-pasts mārketinga platforma Mailigen turpina gūt starptautisku atzinību un iekarot pasaules tirgus ASV, Ķīnā, Eiropā, NVS valstīs un citviet.

„Esam priecīgi un gandarīti, ka mūs novērtē pasaules līmeņa eksperti. Konkurence e-pasta mārketinga servisu vidū ir milzīga, taču, mērķtiecīgi strādājot ne tikai pie pasaules standartu sasniegšanas, bet arī jaunu un unikālu funkciju radīšanas, iespējams gūt pasaules līmeņa atzinību un veicināt eksportu,” saka Mailigen izpilddirektors Jānis Rozenblats.

Pasaules e-pasta mārketinga platformu vidū Mailigen ierindojies augstajā piektajā vietā, pamatojoties uz detalizētu analīzes procesu un klientu aptauju. Pieci svarīgākie vērtēšanas kritēriji ietver e-pastu piegādes kvalitāti, kampaņu statistikas un analīzes iespējas, programmatūras interfeisu un lietošanas ērtības,  tehniskā un konsultatīvā atbalsta operativitāti un pasaules standartu ievērošanu. Mailigen uzrādījis 90% atbilstību visiem minētajiem rādītajiem jeb ieguvis 18 no 20 iespējamiem vērtējuma punktiem. E-pasta mārketinga TOP10 apskatāms http://www.topseos.com/rankings-of-best-email-marketing-service.

„Teicama ir Mailigen spēja piedāvāt e-pasta mārketinga risinājumu ar tik daudzveidīgu funkciju klāstu, pilnībā atbilstot mūsdienu mārketinga tendencēm. Esam pārliecināti, Mailigen būs uzticams sadarbības partneris kompanijām, kas meklē efektīvu e-pasta mārketinga risinājumu,” atzīst TopSeos.com. 

Latvijā izstrādātais e-pasta mārketinga serviss Mailigen guvis atzinību arī no citiem neatkarīgajiem pasaules ekspertiem. Kopš 2011. gada jūnija tas pārstāv pasaules labākos e-pasta mārketinga servisus TopTenReviews topā, ierindojoties sestajā vietā.

 

Saistītās tēmas: e-pasta mārketingsmailigen

Izsaki savu viedokli