Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Droši vien katrs Mac lietotājs būs pamanījis, ka oriģinālā Address Book aplikācija nebūt nav tā ērtākā kontaktu pievienošanai, rediģēšanai un pārvaldīšanai, tieši tāpēc Latvijā izstrādāta Cobook – virtuālā kontaktu grāmata, kas jau beta versijā mums šķiet ērtākā un praktiskākā no visām, kuras esam izmantojuši.

Cobook var lepoties ar ātru un intuitīvu interfeisu, kā arī noderīgām sinhronizācijām. Pirmo reizi palaižot Cobook mums tiek piedāvāts pievienot sociālo tīklu kontus (Twitter, Facebook un LinkedIn), kā arī notiek sinhronizācija ar Address Book – aplikācija pati no minētajiem avotiem iegūst svarīgāko informāciju par konkrēto personu, sinhronizācijas iestatījumus iespējams rediģēt arī vēlāk.

Plašāku informāciju par Cobook iespējams iegūt, noskatoties šo video:

Aplikācijas idejas autors ir Kaspars Dancis, kas arī ieguldījis lielāko darbu tās izstrādē. Kristaps neesot varējis sadzīvot ar Address Book, kā arī neesot bijušas normālas alternatīvas, līdz ar to dzimusi ideja par Cobook, aplikācija izrādīta arī nesen notikušajā  Macworld konferencē. Pēc BOOT.Lv rīcībā esošās informācijas, Cobook ir vienīgais Latvijā ražotais produkts, kurš pārstāvēts Macworld.

Kā jau minējām, šobrīd aplikācija ir beta versijā un to bez maksas iespējams lejupielādēt Cobook mājaslapā. Kad tiks pabeigta beta versijas testēšana, plānots piedāvāt komerciālo versiju.

Saistītās tēmas: aplikācijasapplecobooklatvijamacmacintosh

Izsaki savu viedokli