Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Bite Latvijā sāk piedāvāt līdz šim jaudīgāko biznesa klases BlackBerry Bold 9900 viedtālruni. Papildus BlackBerry klasiskajai pilnajai klaviatūrai, tālrunis aprīkots arī ar augstas izšķirtspējas skārienjūtīgu ekrānu. 

Mārtiņš Stankevičs, BlackBerry eksperts: 

Jauda, ērtība un dizains – tā var raksturot jauno BlackBerry Bold 9900 viedtālruni. Telefons aprīkots ar jaunāko – OS7 operētājsistēmu, līdz ar to tā veiktspēja un ātrums ir satriecošs. Jaunajam Boldam ir ērtākā klaviatūra kāda līdz šim bijusi jebkuram BlackBerry tālrunim. Tā ir liela un ļoti ērta. To novērtēs tie, kas ikdienā no telefona raksta daudz e-pastus vai sazinās sociālajos tīklos. Turklāt ar Bites piedāvāto BlackBerry servisu par e-pastu un datu pārraidi netiek ņemta papildu maksa.

Telefona kvalitāte jūtama arī dizainā. Viedtālrunis izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda ar dekoratīvām virsmu faktūrām, kas piešķir tam gluži vai skulpturālu vērtību un pievilcību.

Telefonā iebūvētā augstas izšķirtspējas 720p video kamera un 5MP fotokamera ļauj iemūžināt dzīves nozīmīgākos mirkļus visā to spilgtumā. Šāda kvalitāte ļauj ar telefonu fotografētās bildes printēt pat plakātiem. Protams, BlackBerry saglabājis arī savus klasiskos trumpjus – mesindžeri, kas palīdz būt nepārtrauktā kontaktā ar ģimeni vai draugiem; unikālo e-pastu servisu un datu drošības sistēmu.

Izsaki savu viedokli