Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lielākais mobilo ierīču izplatītājs Centrālajā un Austrumeiropā, kompānija TCCM jau oktobrī Latvijas tirgū piedāvās septembra sākumā izziņoto Cat® S50 izturīgu augstākās klases 4G viedtālruni, kas ir paredzēts izmantošanai ārpus telpām nelabvēlīgos laika apstākļos.

Tālrunis S50 ir ūdensizturīgs, un tā ekrāns darbosies arī ar slapjiem pirkstiem. Tas ir izturīgs pret saskrāpēšanu, to nebojā putekļi, un tas izturēs vairāk nekā pāris triecienus un skrāpējumus. Tālrunim ir četrkodolu procesors (1,2 GHz) un visjaunākā Android sistēmas versija (KitKat) ar piekļuvi Google Play. Tas nozīmē, ka tas ir gan tehnoloģiski moderns, gan izturīgs.

„Mobilā tālruņa, kas būtu piemērots brīvdabas aktivitātēm, izvēle bieži nozīmēja kompromisu funkciju vai aizsardzības ziņā,” saka Oliver Schulte, uzņēmuma Cat Phones vadītājs. „Tas neattiecas uz S50, kas piedāvā visas augstākās klases viedtālruņa funkcijas ar tādu aizsardzības un izturības līmeni, kādu sagaidāt no Cat zīmola.”

Nav būtiski, vai ir slapjš, auksts, putekļains vai dubļains, nekas netraucēs augstākās klases viedtālruņa S50 darbību, pat kritiens uz betona ne, neatkarīgi no tā, vai izmantojat tālruni uz nogāzes, braucot ar divriteni, kalnos vai būvlaukumā.

S50 vienlaikus ir pirmais Cat tālrunis, kas ir aprīkots ar Cat Phones App Store pakalpojumu, kas ietver vairāk nekā 1000 speciāli izvēlētu lietotņu. Šeit atradīsiet gan tādas labi zināmas lietotnes kā Skype vai Endomondo, gan arī mazāk izplatītas, taču tikpat noderīgas lietotnes kā CHECDCat tālruņa lietotājiem nevajadzēs pārmeklēt 1,2 miljonus Google Play lietotņu, lai atrastu nepieciešamo. Visas 1000 lietotājiem noderīgākās lietotnes ir pieejamas Cat Phones App Store pakalpojumā.

Schulte piebilst: „Uzņēmumā Cat Phones mēs apzināmies nepieciešamību pēc tālruņa, kas darbosies tādās aktivitātēs un tādā vidē, kur citi tālruņi būtu jāslēpj somā vai jānoglabā mugursomā.”

S50 ir ne tikai izturīga konstrukcija, bet arī uzlabota skaņas tehnoloģija, ko izstrādājis GRAMMY® tehnoloģiju balvas ieguvējs – uzņēmums Wave. Tālrunis piedāvā labāku skaņu arī ārpus telpām visos gadījumos – no spēļu spēlēšanas un filmu skatīšanās līdz mūzikas atskaņošanai un balss komunikāciju izmantošanai tiešsaistē.

S50, kas ir komerciāli veiksmīgā izturīgā tālruņa Cat B15Q pēctecis, var lepoties ar ātrāku procesoru, lielāku ekrānu, ilgāku laiku gaidīšanas režīmā un uzlabotām attēlveides un sakaru iespējām, pateicoties 8 megapikseļu kamerai un 4G. S50 būs nopērkams divās krāsu variācijās: Forest un Slate. Ierīcei ir triecienizturīgs gumijas futrālis.

S50 specifikācija

  • Android™ (4.4) KitKat
  • Ūdensizturīgs, darbosies ar slapjiem pirkstiem
  • Putekļu necaurlaidīgs, IP67 klase
  • Armijas specifikācija 810G
  • Izturīgs pret saskrāpēšanu
  • 4,7″ 3.klases Gorilla® stikls, izturīgs pret saplīšanu
  • 8 MP kamera ar zibspuldzi un HD video
  • 4G LTE
  • 16 sarunu stundas
  • 8 GB iebūvētā atmiņa. Paplašināma ar mikro SD kartēm ar ietilpību līdz 64 GB.

Cat_S50_front_hiker

Saistītās tēmas: catmobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Izsaki savu viedokli