Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar gandrīz 100 miljoniem visā pasaulē piegādātiem tālruņiem 2015.gada 1.ceturksnī un zīmoliem galvenokārt no Ķīnas, Ķīnas tirgus ir viens no tiem, kam būs jāpievērš uzmanība nākamajos gados, jo tas diktēs tirgus tendences.

Ikviens ražotājs lepojas ar gariem tehnisko parametru sarakstiem un sacenšas par to, kuram ir lielāks ekrāns vai lielāka atmiņa, bet kas patiesībā ir svarīgs pircējam? Cena? Dizains? Vai kamera? Kā mēs zinām no pētījumiem, ir daudzas funkcijas, kas paredzētas uzmanības piesaistīšanai, bet vai pircēji ir gatavi daudz maksāt par savu tālruni? Vai jūs zināt, cik daudz pikseļi ir nepieciešami labai fotogrāfijai, vai jūs tiešām zināt, cik kodolu procesors ir jūsu tālrunim vai to, cik kodoli tiek izmantoti? Lielākajai daļai mūsu viedtālruņa ikdienas funkcijām ir nepieciešams tikai divkodolu procesors, vairāk izmanto tikai jaudīgu spēļu spēlētāji.

Atgriežoties pie mūsu nozares tendenču stāsta – tikai pirms mēneša lielākais Ķīnas tiešsaistes video straumētājs LeTV (www.letv.com) Honkongas biržā iegādājās viedtālruņu ražošanas veterāna Coolpad Ltd (www.coolpad.com) akcijas 350 miljonu ASV dolāru vērtībā un līdz ar to kļuva par otru lielāko ieguldītāju šajā miljardu dolāru vērtajā  kompānijā.  Daudzveidīgais LeTV saturs, kas nākotnē būs pieejams Coolpad ierīcēs, nodrošinās pavisam jaunu veidu viedtālruņu izmantošanai. Tas ļaus lietotājam izmantot savu tālruni kā TV.

Coolpad, ceturtais lielākais viedtālruņu ražotājs, un septītais lielākais viedtālruņu zīmols pasaulē, ir nozīmīgs spēlētājs viedtālruņu tirgū jau no 2003.gada. Ar elegantu materiālu un dizaina izmantojumu,  Coolpad uzskata, ka viedtālruņi ir dzīvesveids, kas sniedz lietotājam iespēju pielāgot tālruni savai personībai. Coolpad ir apņēmies nodrošināt ikvienu ar unikālu ierīces lietošanu.

Coolpad obligāts nosacījums ir, ka visām zinātnes un tehnoloģiju inovācijām jāatbilst zīmola būtībai: kaislībai, sparam un lietotāju personībai. Coolpad tālrunis ir tikai pircēja pirmais solis. Jūsu fotogrāfijas, kontakti, jūsu faili un lietotnes padara jūsu tālruni personīgu. LeTV tiešsaistes saturs, ko tagad piedāvās Coolpad, ir jauns solis viedtālruņu biznesa nākotnē un veidā, kā mēs izmantojam mūsu ierīces.

Coolpad pieder vairāk nekā 5000 patentu, kas saistīti ar bezvadu un LTE tehnoloģijām, telekomunikācijām, divu SIM karšu tehnoloģiju, un daudz ko citu, kas padara to par vienu no visražīgākajiem novatoriem viedtālruņu tirgū.

Coolpad ienāks Eiropas tirgū 2015. gada augustā un ir priecīgs paziņot, ka Coolpad ierīces nonāks Eiropas tirgū caur TCCM (www.tccm.com), visveiksmīgāko mobilo ierīču izplatītāju Centrālajā un Austrumeiropā.

Pagaidām vēl netiek atklāts, kādas tieši ierīces tiks piedāvātas Eiropā, bet mēs noteikti varam sagaidīt 4G tālruni ar modernu dizainu un pievilcīgu cenu.

Izsaki savu viedokli