Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ungārijas vizuālo prezentāciju platforma “Prezi” šodien oficiāli paziņoja, ka apvienos spēkus ar daļēji Latvijā bāzēto uzņēmumu “Inforgr.am”. Respektīvi, “Prezi” iegādājās “Inforgr.am”, veicot uzņēmuma vēsturē pirmo šāda veida darījumu.

“Infogr.am” ir līdz šim visu laiku veiksmīgākais Latvijas “Start-up” projekts, kas dibināts 2012. gadā. Uzņēmums piedāvā diagrammu un infografiku izveidošanas platformu, lai ātri un efektīvi atspoguļotu komplicētas idejas.

“Infogr.am” pakalpojumus līdz šim izmantojuši aptuveni trīs miljoni cilvēki, izveidojot vairāk kā piecus miljonus diagrammu, kas savukārt apskatītas 1,5 miljardus reižu. “Infogr.am” kā vērtīgu rīku izmanto gan mediju kompānijas, gan vadoši biznesa uzņēmumi un izglītības iestādes.

“Infogr.am” kļūs par Prezi filiāli, un tā bāzes vieta paliks Latvijā. Prezi turpinās investēt Infogr.am  izpētē un attīstībā, un veidos Datu vizualizācijas ekselences centru Latvijā. Jāpiebilst, ka otrs “Infogr.am” birojs atrodas Sanfrancisko, ASV, kur šobrīd atrodas divi no trijiem uzņēmuma dibinātājiem – Uldis Leiterts un Raimonds Kaže. Šodienas preses konferencē “Infogr.am” no Latvijas puses pārstāvēja Alise Semjonova.

“Prezi” dibinātājs Peters Arvai norādīja, ka “Prezi” un “Infogr.am” turpinās strādāt tāpat kā līdz šim, veicot tos pašus pienākumus. Kā vieni, tā otri veiks tās pašas funkcijas, taču ir tapušas jaunas idejas, kas savukārt tiks realizētas tuvākajā laikā, abiem uzņēmumiem apvienojot spēkus.

Uz jautājumu, kāda iemesla dēļ notikusi šī sadarbība – finansiālais aspekts vai arī divu lielu uzņēmumu spēku apvienošana – Arvai atbildēja, ka gan viens, gan otrs. “Mēs esam privāti uzņēmumi un mūsu nosacījumi neatļauj jums izpaust financiālos nosacījumus. Varu vien pateikt to, ka juridiski “Prezi” ir iegādājies “Infogr.am”

“Pēdējā gada laikā starp Budapeštu (“Prezi” mājvieta) un Rīgu (“Infogr.am” viens no birojiem) noritēja ļoti daudz sarunu. Nākamajā nedēļā mēs plānojam trīs dienu pasākumu Budapeštā, kur turpināsim kārtot dažādas lietas saistībā ar uzņēmumu apvienošanu.”

Par uzņēmumiem

Infogr.am ir datu vizualizācijas rīks, ar kura palīdzību iespējams izveidot interaktīvas diagrammas, infografikas un kartes. To lieto mārketinga speciālisti, mediju kompānijas un studenti visā pasaulē. Infogr.am dibināts 2012. gadā, un tā biroji atrodas Rīgā un Sanfrancisko. Pateicoties rīka vienkāršībai, funcionalitātei un estētiski spēcīgajam dizainam Infogr.am strauji kļuva par populārāko globālajā tīmeklī pieejamo datu vizualizācijas rīku. Infogr.am lietotāji ir radījuši vairāk nekā 5 miljonus diagrammu un grafiku, kurus aplūkojuši vairāk nekā 50 miljoni cilvēku mēnesī. Plašāka informācija par uzņēmumu pieejama šeit.

Prezi ir prezentāciju veidošanas platforma, kas tās lietotājiem palīdz veiksmīgāk komunicēt ar savu mērķauditoriju un klientiem. Atšķirībā no atsevišķiem slaidiem, Prezi vienotā, interaktīvā platforma daudz veiksmīgāk rosina sarunas un sadarbību, padarot prezentāciju daudz iesaistošāku, pārliecinošāku un atmiņā paliekošāku. Prezi jaunākais rīks – Prezi Next – ir pilna cikla prezentāciju platforma, kas piedāva izveidot vizuāli pārsteidzošas prezentācijas un nogādāt vēstījumu līdz klientam daudz dabiskākā un interaktīvākā veidā, kā arī analizēt tās efektivitāti. Prezi dibināts 2009. gadā un tā biroji atrodas Sanfrancisko, Budapeštā un Mehiko. Šobrīd Prezi piesaistījis vairāk nekā 85 miljonus lietotāju, kuri radījuši vairāk nekā 325 miljonus prezentāciju visā pasaulē. Tā investori  ir Accel Partners, Spectrum Equity un TED conferences. Plašāka informācija pieejama www.prezi.com.

Saistītās tēmas: infogramlatvijaprezi

Izsaki savu viedokli