Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Vasarā, kad vairāk laika tiek pavadīts ārpus mājas, Lattelecom līdz 2. augustam piedāvā interneta televīziju bez maksas. Kopumā 46 TV kanālus varēs skatīties tiešraidē, bet vēl 21 kanālam pieejamas arhīva priekšrocības – sekot līdzi iecīnītajam raidījumam, filmai vai TV šovam sev ērtā laikā.

“Gada siltajos mēnešos liela nozīme ir būt nepiesaistītam vietai. Aizvien biežāk izvēlamies strādāt no mājām, atvaļinājuma laikā doties uz laukiem vai brīvās stundas pavadīt pludmalē. Tieši šī iemesla dēļ Latvijas iedzīvotājiem būs pieejama Lattelecom interneta televīzija. Tagad Positivus festivāla koncertus varēs skatīties datorā un jaunākos ziņu izlaidumus telefonā, kamēr gaidi sabiedrisko transportu,” televīzijas priekšrocības raksturo Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Iemīļoto televīzijas kanālu vidū ir arī jaunais 360TV Positivus, kas raida 24 stundas diennaktī. Šogad festivāla noskaņu varēs izjust arī mājās palikušie, jo 21 stundu no visa festivāla laika ir nodrošināts pieslēgums. Par festivāla norises un apmeklētāju atspoguļojumu rūpēsies raidījums “Dzīvs un pozitīvs”, kā arī Artūrs Mednis ar raidījumu “Positivus dienasgrāmatas”, bet mūzikas cienītājus priecēs koncerti no lielākajām skatuvēm, intervijas ar māksliniekiem un citi jaunumi no Positivus teritorijas.

Bezmaksas televīziju iespējams skatīties lattelecom.tv.

Saistītās tēmas: lattelecom.interneta televīzija

Izsaki savu viedokli