Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Lattelecom 2009. gadu noslēdzis ar 55 000 maksas TV abonentu, tādējādi kļūstot par straujāk augošo ciparu TV pakalpojuma sniedzēju Latvijā.
Lielāko daļu no maksas TV abonentiem šobrīd veido Lattelecom Interaktīvās TV lietotāji, kuru skaits gada nogalē sasniedza 43 000, bet pārējie ir skatītāji, kas izvēlējušies abonēt kādu no Virszemes TV maksas pakām. 2010. gadā Lattelecom plāno būtiski palielināt TV abonentu skaitu gan Interaktīvajai, gan Virszemes TV.

„Mūsdienīga televīzijas pakalpojuma nodrošināšana ir viens no Lattelecom stratēģiskajiem projektiem, un lai gan konkurence šajā jomā ir asa, skaitļi rāda, ka arvien vairāk klientu izvēlas tieši Lattelecom televīzijas pakalpojumus gan paša produkta kvalitātes un cenas, gan arī sniegtā klientu servisa dēļ, kas ir Lattelecom stiprā puse salīdzinājumā ar konkurentiem. 2009. gads Lattelecom televīzijas pakalpojuma biznesam ir bijis ļoti veiksmīgs, taču 2010. gadā prognozējam vēl labākus rezultātus,” norāda Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Lattelecom piedāvā trīs veidus, kā skatīties televīziju – internetā Apollo.lv visiem Lattelecom interneta lietotājiem, ciparu televīziju virszemes apraidē un Interaktīvo TV, kas ir jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā Latvijā , kas nodrošina interaktivitāti – iespēju klientam izvēlēties, ko un kad skatīties.

Interaktīvā TV

Jaunākās paaudzes televīzija, šobrīd vienīgā Latvijā, kas nodrošina interaktivitāti – iespēju klientam izvēlēties, ko un kad skatīties. Lattelecom Interaktīvā TV piedāvā tādus Latvijā vēl nebijušas iespējas kā virtuālo video nomu, pārraižu arhīvu, raidījumu un filmu ieraksta funkciju un daudzas citas līdz šim nepieejamas iespējas , t.sk izbaudīt TV skatīšanos augstākā – HD (augstas izšķirtspējas) kvalitātē. Interaktīvās TV signāls tiek raidīts izmantojot platjoslas interneta pieslēgumu, kas nodrošina gan interneta, gan televīzijas pieslēgumu pa vienu vadu (tālruņa līniju) . Klientam tas nozīmē, ka mājās nav jāvelk papildu kabeļi vai pie mājas jāstiprina satelīta šķīvis.

Virszemes TV

Pa gaisu ar radio viļņiem pārraidīts signāls, kas uztverams ar istabas vai jumta antenas palīdzību. Šobrīd valstī notiek vispārēja pāreja no analogās uz ciparu TV apraidi, un tas nozīmē, ka tiem skatītājiem, kas patlaban ar istabas vai jumta antenām skatās analogo televīziju, ir jāiegādājas televizora palīgierīce – dekoders, lai turpinātu to darīt. Tas ir vienreizējs ieguldījums un pēc tam skatītāji bezmaksas kanālus varēs skatīt pilnīgi par velti. Šobrīd savu bezmaksas statusu apliecinājuši LTV1, LTV7, LNT (visā valstī) un TV5 (Rīgas apraides reģionā)

Savukārt, tiem iedzīvotājiem, kuri vēlas skatīties vairāk kanālu, līdz ar Virszemes TV ieviešanu beidzot būs izvēles iespēja un lētāka alternatīva, kā skatīties arī ārzemju kanālus, gadījumā, ja satelīttelevīzijas pakalpojumi šķiet par dārgu vai nav pieejama kabeļtelevīzijas infrastruktūra.

Atgādinām, ka jau no 1.marta pilnībā uz ciparu apraidi pāries LTV7, bet ar 1.aprīli 70 km radiusā ap Rīgu un ar 1.jūniju arī pārējā Latvijā no analogās apraides izies arī LTV1 un LNT.

Kas nepieciešams, lai uztvertu Virszemes TV

Lai uztvertu Virszemes TV signālu, ir nepieciešama decimetru antena un MPEG4 ciparu TV uztvērējs. Modernākiem televizoriem šis uztvērējs jau ir iebūvēts. Virszemes TV uztvērējs maksā 39 Ls, bet antenas- no 9 Ls līdz 20 Ls. Virszemes TV uztveršanai nepieciešamās iekārtas var iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, veikalu tīklos RD Electronics un Elkor, kā arī pasūtīt internetā www.lattelecom.lv (sadaļā Virszemes TV).

Tiem iedzīvotājiem, kuri nevēlas par uztvērēju maksāt uzreiz visu summu, Lattelecom piedāvā uztvērēju īrēt par 1,98Ls mēnesī.

Informācija par Virszemes TV

Lattelecom mājas lapā, www.lattelecom.lv sadaļa Virszemes TV (te uzreiz iespējams arī noformēt savu pieteikumu Virszemes TV ierīkošanai).

Klientu apkalpošanas tālrunis 177. Zvanot uz šo numuru var pieteikt meistara vizīti antenas ierīkošanai.

Izsaki savu viedokli