Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lamborghini ir apstiprinājis baumas, ka tā Veneno roadsters tiks ražots masveidā, tiesa gan, kopā ir sagaidāmi vien deviņi šādi spēkrati.

Veneno tiks apgādāts ar 6,5 litru V12 dzinēju, kas attīstīs 740 zirgspēkus. Jaudu līdz visiem četriem riteņiem palīdzēs novadīt pusautomātiskā ātrumkārba ar pieciem pārslēgšanās režīmiem. Pateicoties iespaidīgajam agregātam un pilnpiedziņai, auto spēs paātrināties no 0 līdz 100 km/h vien 2,9 sekundēs, savukārt tā maksimālais ātrums būs 355 km/h.

Veneo-Roadster-0001

Auto veidots galvenokārt no oglekļa šķiedras, savukārt sēdekļi veidoti no īpaša kompozītmateriāla, ko patentējuši Lamborghini darbinieki, rezultātā auto svars ir vien 1490 kilogrami.

Interesanti, ka no auto salona būs iespējams redzēt dažādas šasijas daļas, savukārt spēkrata sarkanā krāsa („Red Veneno”) ir izstrādāta speciāli šim modelim. Protams, ja kāds pircējs, kam būs vēlme iegādāties minēto spēkratu un pieejami 3,3 miljoni eiro (Lamborghini nosauktā cena), izrādīs vēlmi, tad varēs izvēlēties arī citu krāsu.

Veneo-Roadster-0002

Saistītās tēmas: autolamborghini

Izsaki savu viedokli