Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Parīzes auto šovā Lamborghini publiku pārsteidza ar četru durvju sedana Estoque koncepta prezentāciju. Lai arī tobrīd tas skaitījās vien koncepts un oficiāli neviens neizteicās, ka ekstravagantais sedans varētu kādreiz nonākt ražošanā, tagad internetā klejo baumas, ka Lamborghini ar mātes kompāniju Volkswagen šobrīd ved nopietnas sarunas par Estoque sērijveida versijas izstrādi.

Ja mātes kompānija dos zaļo gaismu, tad jau 2011. gadā pirmais Lamborghini sedans varētu nonākt tirdzniecībā. Tā cena varētu būt starp Gallardo un Murcielago modeļiem, t.i. ap 150 tūkstošiem latu. Kā iespējamais dzinējs tiek minēta uzlabota un septiņpakāpju divu sajūgu automatizētajai pārnesumkārbai piemērota Gallardo LP560-4 V10 dzinēja versija. Vēl kā iespējamie varianti tiekot apspriesti hibrīds un V8 dīzeļdzinējs.

Visai interesanta kombinācija – četru durvju Lamborghini ar automātisko pārnesumkārbu un dīzeļdzinēju. Tomēr varbūt tieši šādi moderni risinājumi, kā arī iesaistīšanās perspektīvajā luksusa četru durvju kupeju/sedanu segmentā ir īstais veids kā izdzīvot auto būves pārmaiņu periodā.

Izsaki savu viedokli