Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja domājat savam mazajam krustdēlam iegādāties Sony PlayStation Portable, skolas garlaicības mākšanai, varbūt ir vērts pagaidīt jaunos, uzlabotos PSP. Bijušais Sony Computers Entertainmet vadītājs Kazs Hirai (Kaz Hirai), kas E3 konferencē prezentēja publikai jaunās kabatas konsoles, ziņoja, ka veikti ārēji izskata uzlabojumi, kā arī pievienotas pāris iespējas, tai skaitā spēļu ātrāka ielādēšana (iespējams, veikti uzlabojumi UMD lasītājā).

Lai arī izmēru ziņā jaunais PlayStation Portable ir gandrīz tāds pats, tas ir par trešdaļu vieglāks un par 19 procentiem plānāks kā priekšgājējs, kuru varēja iegādāties melnā, baltā vai rozā krāsā. Jaunie PSP būs pieejami pulēti melnā (Piano Black), sudrabotā (Ice Silver) vai sniegbaltā (Ceramic White) krāsā.Pamanāmākā atšķirība aparatūras ziņā noteikti būs iespējas izvadīt video attēlu uz ārējo avotu (TV, projektoru, kā sola Sony – jebkuru mediju uz jebkuru mediju). Otra būtiskā dzelžu atšķirība ir efektīvāks akumulators – lai arī Sony neizpauž nekādus datus, tiek solīts, ka konsole spēs darboties daudz ilgāk.

Sony ziņo, ka jaunie PSP tirgū varētu nonākt oktobrī, taču tas būs tikai ASV un par Eiropu vai citiem reģioniem pagaidām plāni vēl nav zināmi. Cena visticamāk būs augstāka nekā aprīlī cenu pazeminājumu piedzīvojušajiem „vecajiem” PSP, respektīvi, virs 170 ASV dolāriem.

Ziņas avots: DailyTech

Izsaki savu viedokli